You are viewing a single comment's thread from:

RE: Zimowe podarki - piękna paczka!

in #polish6 years ago

Ooo patrzalam na te sloiczki i właśnie dumałam, czy to home made, czy nie. Wspaniałe! Skoro tak to jeszcze większy zachwyt. A notesik pewnie że przetrwał, i bardzo ładnie pachnie - niech ten zapach się utrzyma!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61242.42
ETH 1634.45
USDT 1.00
SBD 0.42