Już dziś zarób

in polish •  10 months ago  (edited)

Kopanie kryptowalut do jedno z lepszych źródeł do rozpoczęcia pasywnego zarabiania w internecie. Nie każdego jednak stać na zakup drogich koparek, stworzenie odpowiedniego zaplecza oraz nadzorowanie sprzętu 24h na dobę. Alternatywą jest cloudmining czyli wykup puli mocy wydobywczej w kopalniach działających na zasadzie wniesienia udziału. Istnieje kilkanaście dobrych projektów na rynku, które znam. Jedną z takich nowoczesnych kopalni jest Mining Express, która powstawała na Ukrainie w ciągu ostatnich 12 miesięcy i działając ok. miesiąc już jest nową coraz bardziej rozpoznawalną marką na arenie cloudminingu. Jest power w tym projekcie i wielu inwestorów nie wyłączając mnie też się mocno zaangażowała w budowę tego projektu z powodu opłacalności tej inwestycji. Setki osób dołączyły do Mining Express na całym świecie z uwagi na kontrakt jaki oferuje ta kopalnia. Otrzymaj moje wsparcie, wykorzystaj strategię i zacznij zarabiać pasywnie zarówno z kopania jak również programu bonusowego dla osób udzielających się marketingowo.

Podstawowe Informacje o projekcie są bardzo pozytywne:

  • Aż 40% zysków przeznaczone jest na plan marketingowy przedsięewzięcia w postaci 9 różnych bonusów dla partnerów biznesowych!

  • Pakiety miningowe mocy w kwocie 100$ , 500$ , 1200$ oraz 20000$ - sam pakiet wykupionej mocy pracuje tak długo jak zarobi dla Nas 100% zysku z włożonej kwoty w kryptowalucie po kursie z dnia zakupu.

  • Plan kompensacyjny jest planem binarnym, 5% z obrotu z mniejszej nogi - ograniczenie max. 4000$ dziennego dochodu z binarki jako zabezpieczenie naszego biznesu!

  • Realnie stojąca i działająca kopalnia na chwilę obecną posiada ok. 12 000 urządzeń jednostkowych rozmieszczonych na powierzchni 67000 m2. Do końca bieżącego roku ilość urządzeń ma być co najmniej podwojona. Zobacz jakie to daje mozliwości.

  • Koszt prądu za 1kWh to tylko około 11 groszy, czyli 5krotnie mniej niż dostawcy korporacyjni w Polsce !

  • Wydobywane jest Ethereum, Monero ,ETC czy Zcash oraz inne popularne altcoiny w systemie PoW. Najnowocześniejsze oprogramowanie wybiera najbardziej opłacalną monetę dnia i ją wydobywa, a następnie konwertuje na BTC.

  • Codzienne automatyczne płatności w BTC w naszym portfelu. Docelowo będą również niebawem uruchomione płatności w ETH, aby obniżyć koszty transakcyjne. Płatności zysków można przenosić na własny portfel w każdym momencie bez żadnych limitów.

  • Duży potencjał rozwoju. W ciągu zaledwie 10 dni do Mining Express dołączyło ok. 1200 osób, w tym ponad 140 osób z Polski. Po co zatem czekać i się przyglądać z boku. Zyski z podwojenia kapitału w kryptowalucie nawet bez afiliacji z tytułu zapisu w kontrakcie zakupu mocy wydobywczej. Nieograniczona możliwość zakupu ilości kontraktów w ramach jednego konta.

... i właśnie dlatego teraz jest odpowieni moment, żebyś dołączył/ła i zaczął zarabiać kryptowalutę w cloudminingu! Momentum jest tu i teraz, gdy kryptowaluta jest jeszcze tania.

Plan marketingowy dla Klientów polecających ten biznes jest przygotowany tak, aby był dostępny również dla niewielkich inwestorów mogących pozowolić sobie na wydatek jedynie mniejszych kwot, które chcą przeznaczyć na wykup pakietu mocy wydobywczej. Ceny za 1 MH/s są tu bardzo niskie i bardzo konkurencyjne jak na warunki europejskie. Dołączając do mojego zespołu już otrzymujesz wsparcie od samego początku bo ważne jest dla mnie budowanie relacji biznesowych opartych na współpracy i wzajemnym zaufaniu. Wiem, że wsparcie to podstawa w sprzedaży produktów cloudminingowych.

Zaczynamy jako Mining Express zbierać już bardzo korzystne opinie jako firmy działającej w cloudminingu, bo kopalnia wypłaca na twój portfel codziennie Twój urobek z kontraktu. Zakładając konto z podanego linka referencyjnego, dołączasz do najbardziej doświadczonej i szybko rozwijającej się grupy marketingowej w cloudminingu w Polsce ! Oferujemy Tobie wsparcie od samego początku, wyjaśniamy strategie rozwoju i wspieramy naszych współpracowników, tłumaczymy biznes plan oraz zapewniamy dodatkowe narzędzia takie jak m.in. webinary online i własne strony www landingowe do promocji Twojego biznesu w Internecie

Zapisz się też do mojej grupy - https://backoffice.miningexpress.com/sponsor/centrex1

Zapraszam osoby zainteresowane cloudminingiem do dołączenia do projektu Mining Express, a jeżeli to co przedstawiłem jest warte Twojej uwagi i zainteresowania to skorzystaj z poniższego linku do rejestracji i zacznij wydajnie kopać kryptowaluty:

Link do rejestracji bezposredniej: https://backoffice.miningexpress.com/sponsor/centrex1

Nie przegap tej okazji jeżeli nawet już jesteś w cloudminingu i dołącz do mnie budując swoje portfolio o mining express. Budujemy stabilną społeczność stabilnych inwestorów, Z nami możesz też zobaczyć kopalnię Mining Express na żywo, aby przekonać się osobiście że ten solidny projekt jest na lata .Połowe zespołu będziesz miał zbudowane z moja pomocą a to już polowa sukcesu. Wtedy Twój sukces nabierze tempa i dzięki systemowemu działaniu naszej grupy szybciej się zrealizuje niż myślisz. Pomagając Tobie zyskujemy wszyscy w teamie i co najważniejsze ciągle realizujemy zyski w altcoinach o wartości 100% do każdego zawartego kontraktu.

Dodatkowo: Jeżeli przyąaczysz się wykupujac minimum pakiet standard 500 USD i jesteś zainteresowany nie tylko wydobywać altcoiny ale również działać marketingowo otrzymasz oprócz mojego wsparcia w zakresie działania w biznesie rekomendacyjnym dodatkowo dostęp do wiedzy merytorycznej , która otwiera horyzonty osobom, które dopiero co zaczynają drogę do powiększania swojej wiedzy finansowej oraz dobrobytu.Czy warto za inwestycję 500 USD otrzymać pakiet takiej wiedzy odpowiedź pozostawiam Tobie.Rejestrując się bezpłatnie udostępniasz telefon skontaktujemy się bezpośrednio i dodamy dużą wartość do Twojego działania

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.olx.pl/oferta/inwestycja-w-cloudmining-kryptowalut-kopalnia-mining-express-CID619-IDwsH9n.html

Coins mentioned in post:

CoinPrice (USD)📉 24h📉 7d
BTCBitcoin7997.627$-1.84%-1.27%
ETCEthereum Classic16.784$-1.67%1.54%
ETHEthereum439.130$-4.72%-6.95%
XMRMonero128.043$-2.81%-8.53%
ZECZcash204.334$-4.68%-3.06%