Magia świąt po świętach~

in polish •  9 months ago 

Czyli o tym co dzieje się po Bożym Narodzeniu

Podobno wczoraj było jeszcze gorzej, ale opieram się na tym co znalazłam w pewnej gazecie, że moje drogie Katowice całe w korkach. Czyżby to była kwestia tego, że wszyscy wracają do siebie po dwóch dniach wolnego? Fajnie by było mydlić sobie w ten sposób oczy, co nie? Niestety, niedawno był Black Friday, a teraz co? Boxing Day chyba?

IMG_20181228_180423.jpg
To znudzona ja czekająca przed sklepem. Siedzę sobie i piszę ten wpis, a kto mi zabroni!

Czyniąc historię długą, krótką... Korzystając z okazji, że rodzina w komplecie to zrobiliśmy wyjazd do galerii, na zakupu, a jakże! Wchodzimy do środka molocha, a tam na dzień dobry tyle ludzi. Rodzicielka kompletnie zaskoczona i zdezorientowana, ja byłam chociaż psychicznie przygotowana na masę ludzi. Sklepy z ciuchami oczywiście okupowane, doborze że bez walk jak o karpia z Lidla. Niemniej panie i tak przebierały między wieszakami, szukając czegoś dla siebie. Żal jak zwykle facetów, bardziej szczęśliwi stali przed sklepami albo siedzieli na ławkach. Tym z mniejszą ilością farta pozostawało wejście do sklepu z ubraniami, chodzenie za partnerką, a w najgorszym wydaniu zastępowanie psiapsiółki do zakupów.

Wszędzie te napisy, że wyprzedaże, że czyszczenie magazynów! Rzeczywiście, magia znikania ze sklepów, przy zapełnianiu sklepowych kas i niektórych kieszeni... Doprawdy, wspaniała magia.

Wpis robiony na szybko z telefonu, jeśli brakuje słów na #pl-artykuly to później to naprawię, nie bijcie, plox.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ja już od kilku lat odpuszczam wizyty w galeriach handlowych zarówno przed jak i po świętach. Taki tłok jest zupełnie nie dla mnie.

Ja pierwszy raz w życiu wybrałam się w taką porę i trochę ciężko mi było ogarnąć skąd i po co tyle ludzi ;o

Skąd - mają urlop lub wolne pomiędzy świętami a sylwestrem.
Po co - wyprzedaże ;)
Ja się tak wkopałam ze dwa lub trzy lata temu i od tamtej pory nigdy wiecej... choćby mieli mi nawet za to zapłacić ;)

kochane dostałam ostatnio sms , że wyprzedaże w CCC -25% dla klubowiczów takze RTV euro AGD też wyprzedaże powariowali z kad tej kasy brać..... Pozdrawiam !

Na szczęście ja jeszcze nie dostaję takiego spamu w sms, żeby odwiedzić pół galerii, bo mają promocje, ale moja mama już taki wysyp wiadomości ma, tylko no właśnie - skąd pieniądze wyczarować, chyba tylko ukraść od Mikołaja.
Pozdrawiam!

Żal jak zwykle facetów, bardziej szczęśliwi stali przed sklepami albo siedzieli na ławkach. Tym z mniejszą ilością farta pozostawało wejście do sklepu z ubraniami, chodzenie za partnerką, a w najgorszym wydaniu zastępowanie psiapsiółki do zakupów.

A mnie się tam udało dorwać fajną promocję -50%. Ale wiedziałem co chcę. Już wcześniej na to polowałem. Zamówiłem tylko przez internet, wszedłem do sklepu, przymierzyłem, podpisałem odbiór i wyszedłem :D

Ano tak jest najłatwiej - gorzej jak trzeba manewrować między wieszakami, innymi kupującymi i obsługą, która musi dbać o sklep w czasie wyprzedaży ;p