Megadeth - Utwory do których wracam

in #polish11 months ago (edited)


Grupa Megadeth należy do wielkiej czwórki thrash metalu, zespół powstał w 1983 roku założony przez Dave Mustaine oraz Dave Ellefson. Zespół sprzedał miliony płyt na całym świecie, grupa zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Jest jednym z najbardziej znanych zespołów metalowych na świecie. Nagrali wiele utworów które stały się wielkimi hitami, przedstawię tylko kilka z nich, są to kawałki do których bardzo często wracam i jeszcze się nie znudziły i raczej się nie znudzą.

Pierwszy z nich to Symphony of Destruction, utwór pochodzi z piątego albumu "Countdown to Extinction", który został wydany w 1992 roku.
Jest najbardziej znanym albumem grupy, w samych tylko Stanach Zjednoczonych album sprzedał się w ponad 2 mln. egzemplarzy. Z tego albumu pochodzi także utwór "Sweating Bullets"

Megadeth - Sweating Bullets


Kolejnym utworem jest "Holy Wars...The Punishment Due" który znalazł się na czwartym albumie "Rust in Peace", album ukazał się w 1990 roku.

Megadeth - Holy Wars...The Punishment Due


Kolejny utwór z najbardziej znanego albumu z 1992 roku, "Foreclosure Of A Dream".

Megadeth - Foreclosure Of A Dream


"A Tout Le Monde" pochodzi z szóstego albumu Youthanasia, który ukazał się w 1995 roku. W 2007 roku został ponownie nagrany z Cristiną Scabbią z Lacuna Coil i znalazł się na albumie United Abominations.

Megadeth - A Tout Le Monde


Megadeth - A Tout Le Monde (Set Me Free)


W 2016 roku ukazał się piętnasty album studyjny "Dystopia", oprócz tytułowego utworu na uwagę także zasługuje utwór "Post American World" który promował album. Utwór ten pokazuje że mimo upływu lat grupa Megadeth radzi sobie bardzo dobrze i nie zwalnia tempa.

Megadeth - Post American World


Przedstawiłem tylko kilka kawałków do których wracam. A Wy jakie utwory grupy lubicie najbardziej.

image.png

Sort:  

Słuchałem za młodu , teraz wolę troszke w innej wersji np.

Czytałem że wydali płytę z coverami ale jeszcze nie miałem okazji przesłuchać. Dzięki za wstawkę, muszę nadrobić i przesłuchać.

mam kilka starych kawałków do, których ciągle wracam ale otwarcie przyznaję, że nie są metalowe :)

Nie szkodzi, trzeba było wrzucić :)

Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.03
JST 0.037
BTC 10400.82
ETH 337.30
USDT 1.00
SBD 0.95