Propozycja inwestycji - potencjał zwrotu to minimum 1800 % w kilka miesięcy

in polish •  last year

UWAGA --- poniższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

Kochani. Jako inwestycję która moim zdaniem przyniesie zwrot do w kilka miesięcy minimum 1800 % jest PayFair. A teraz dlaczego?
Na początek czym jest Payfair. Payfair to token, który jest podstawą działania giełdy payfair.io ( narazie jest ona w wersji testowej ) giełda ta 30 kwietnia przechodzi już w mainnet - a więć będzie uruchomienie jej publicznej wersji w pełni funkcjonalnej giełdy.
Jak wiecie - ostatnio bardzo jest mocny nacisk na posiadanie NODE - zresztą na kanale discord kanał NODE stał się bardzo popularny. A teraz do brzegu. Aby posiadać NODE dla Payfair giełdy należy posiadać minimum 10000 PFR może to być 10000 PFR lub więcej. Po prostu posiadając np 16000 PFR będziecie otrzymywali więcej prowizji z handlu na giełdzie. Węzeł PFR jest bardzo istotny i jest podstawą działania giełdy. Teraz skąd tak ogromny potencjał który widzę dla PFR:

Przede wszystkim: Obecna cena to 0,10 dolarów ( 542gie miejsce na coinmarketcap ! - tak to spora okazja. Drugim powodem jest to że obecnie PFR jest na niszowej giełdzie IDEX i Fork Ether Delta których się boi wielu początkujących inwestorów ale również tych dużych z racji że podajem tam swój priv key. W mojej ocenie jednak wystarczy zastosować logowanie ledger nano s lub metmask by czuć się całkowicie bezpiecznym. Ale do brzegu.
W mojej ocenie potencjał PFR jest ogromny jak i giełdy payfair.io pierwsze w pełni zdecentralizowanej giełdy na świecie działającej na zasadzie ESCROW .Obecnie 542 miejsce na coinmarketcap w mojej ocenie bez problemu potencjał jest do uzyskania miejsca w pierwszej setce coinmarketcap TOP 100. I Panowie - nawet jeśli to będzie ostatnie miejsce w TOP 100 coinmarketcap oznaczało by to kapitalizację na poziomie 163 milionów dolarów. Obecna kapitalizacja PFR to zaledwie 9 milionów dolarów. Co to oznacza Panowe?? Podzielmy 163 miliony dolarów na 9 milionów dolarów wychodzi nam 18 to krotny wzrost marketcapu PFR. A to oznacza 1800 % wzrost od obecnej ceny - która dla miejsca w okolicy TOP 100 powinna wynosić około 1,8 dolara. Co ciekawe, wylicza się że jeden węzeł z liczbą 10000 PFR będzie przynosił po rozbujaniu się handlu na tej giełdzie w przychodach od 2000 do nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów miesięcznie

Są oczywiście pewne zagrożenia. Nie do końca przejrzysty zespoł developerów - tutaj dał bym minus.

Tutaj macie filmik jak taki węzeł zarejestrować narazie w sieci TESTNET:

UWAGA to jest DEMO i do 30 kwietnia róbcie to tylko w sieci Ropsten Testnet a nie w sieci głównej ! bo możecie stracić swoje środki !

A tutaj adres giełdy narazie w wersji DEMO: https://payfair.io

Potencjał ogromny jeśli to faktycznie będzie działało tak jak zapowiada zespół Są bardzo mocno aktywni, codziennie robią aktualizacje swojej pracy która jest w pełni publiczna na github. Aktualizacje wykonywane są na kanale Payfair na TELEGRAM

W mojej ocenie potencjał jest ogromny oczywiście nie pozbawiony ryzyka. Ale jeśli to się uda a termin będzie dotrzymany to macie ostatnią okazję na zakup tanio PFR! Na giełdzie:
https://idex.market/eth/pfr
lub: https://forkdelta.github.io/#!/trade/PFR-ETH

Do tego jak to trafi na binance lub kucoin to macie księżyc w cenie. NODE które przynoszą wysokie zyski są często wyceniane nawet po 50tys USD nawet 100tys USD. Wygrywają pierwsi którzy kupią tanio NODE. Tak jak wygrali pierwsi którzy kupili NODE DASH i inne masternode.

korzystanie z IDEX jest bardziej intuicyjne. Jednak obie giełdy wymagają troszeczkę wiedzy - można na nich omyłkowo stracić środki. są one w mojej ocenie dla zaawansowanych użytkowników. Ja w dniu dzisiejszym zakupiłem PFR za 1800 dolarów w cenie 10 centów za sztukę.

UWAGA --- powyższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

Cena aktualna: https://coinmarketcap.com/currencies/payfair/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

A jak inne "inwestycje", jak twój ePLN token?

·

Ten wpis dotyczy wyłącznie PFR. Jeśli będę pisał o innych moich propozycjach to będzie to w osobnych wątkach. Co do mojego tokenu sprawa jest jasna. Został rozdany pomiędzy użytkowników min. portalu wykop.pl zupełnie za darmo. ePLN obecnie nie posiada żadnej wartości. Chyba że ta zostanie mu nadana przez użytkowników np na giełdzie fork delta gdzie epln jest dostępny.

You got a 2.13% upvote from @emperorofnaps courtesy of @amelcio!

Want to promote your posts too? Send 0.05+ SBD or STEEM to @emperorofnaps to receive a share of a full upvote every 2.4 hours...Then go relax and take a nap!