You are viewing a single comment's thread from:

RE: Do nowych użytkowników: O specyfice i flagach w Steem VIDEO + TEKST

in #polish6 years ago

Najlepiej wybrać jeden i nie dublować. Każdy ma swoje zalety. DTube może potencjalnie dać cie większego upvote, natomiast ma problemy z działaniem. DLive działa lepiej. Ja wrzucam na DTube w sumie ot tak, każdy materiał i tam na yt wrzucam.

Co do grupy odbiorców różnica może wynikać z osób które przeglądają tylko konkretny interface ale to raczej małe różnice.

Sort:  

A czemu nie ma wrzucać na dwa serwisy jednocześnie? Zakaz jakiś jest? Za Dtube przemawia dużo pieniędzy, a za Dlive funkcjonalność. TY masz pełne prawa do tego filmu i możesz wrzucać go gdzie chcesz i to TY decydujesz na jakich portalach mogą się znaleźć. Jak po 2 dniach na Dtube przestanie działać to przejdzie i zobaczy go na Dlive, więc lepiej wrzucać na dwa.

Kolega zapytał o radę więc jej udzieliłem. Według mnie to najlepsza opcja. Po co wkurzać obserwujących oraz społeczność dublowaniem treści? Jak dla mnie jest to trochę spam.

Taki film jaki opublikowałeś powinieneś dać na te dwie platformy, a wiesz dlaczego? Bo na Dtube jutro już pewnie nie będzie działał, a jeżeli przyjdzie nowy to już go nie zobaczy. Wiem, że pieniądze są ważne, ale ludzie też są ważni.

Widzę że nie przeczytałeś posta oraz moich komentarzy. W poście umieszczam link do Youtube gdyby DTube zawodził.

Ja akurat nie dostaję nic od DTube więc o pieniążki tu nie chodzi. Szanuje moich obserwatorów oraz użytkowników Steem więc nie będę dublował tej samej treści.

Faktycznie nie doczytałem, więc moje najszczersze przeprosiny, jednakże takie filmy mógłbyś wrzucić na Dlive to wtedy youtube by odpadło.

Tak jak powiedziałem - szanuje użytkowników Steem więc nie będę zaśmiecał blockchain zdublowaną treścią.

Jakbyś dostał upvote od dlive, dtube i rozdawałbyś głosy na Polish za ich głosowania to uwierz, bardziej by cie szanowali.

Nie uważam że muszę "kupować" szacunku dużymi upvotami.

Hmm... No właśnie widziałem, że ludzie dodają w dwa miejsca... I było dla mnie to trochę dziwne że jest np jedna baza danych, dwa różne interfejsy i teraz pytanie bo każdy z tych interfejsów ma powiedzmy swoje grupy odbiorców i może pozwoli zobaczyć większej ilości osób... Są pewne sprzeczności pomimo, że nie chce dublować treści.

Czyli tak naprawdę nie ma wielkiej różnicy, ja zauważyłem że na DLive mam problem z miniaturką, ale o dziwo dostałem upvote od DLive, choć film był dublem z DTube bo w sumie nie wiedziałem. Trudny wybór, może wrzucać na przemian raz tutaj raz tutaj... Tak czy inaczej. Dziękuję za odpowiedź. ☺

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.12
JST 0.032
BTC 66928.57
ETH 3087.39
USDT 1.00
SBD 3.66