🎶🎤✨ Boski Freddie Mercury ✨🎤🎶 #Freddie 👑

in polish •  5 months ago

Frontman zespołu Queen, jednego z najsłynniejszych zespołów świata, który towarzyszy mi swoją muzyką, głosem i tekstami od dzieciństwa, obchodziłby właśnie dziś, 5 września swoje 72 urodziny. Od śmierci legendarnego muzyka minęło już jednak niemal 27 lat.

Freddie.jpg

Freddie Mercury to brytyjski wykonawca, autor tekstów i muzyki. Freddie, to jego czterooktawowa skala głosu, wyjątkowa osobowość, rzucające się w oczy stroje, ogromna charyzma, niesamowita energia na scenie. Przełamywał stereotypy i wszelkie konwencje. Za to pokochały go wprost niezliczone tłumy fanów ❤ Miał wprost niezwykły kontakt z publicznością. Świat zakochał się we Freddiem i rockowym brzmieniu jego zespołu. Jego wkład w historię muzyki rozrywkowej wraz z zespołem Queen jest nieoceniony. Ikoniczne utwory i rewolucyjne brzmienia pozwoliły im na stałe zapisać się na szczycie top muzyki wszechczasów - co do tego nie mam wątpliwości 🔝🔝🔝 To właśnie dzięki Mercury’emu możemy zachwycać się dziś takimi legendarnymi kompozycjami jak „Bohemian Rhapsody”, „The Show Must Go On”, „Don’t Stop Me Now”, „I Want To Break Free”, „We Are the Champions”, „Somebody to Love”, „We Will Rock You”, „Another One Bites the Dust” czy „A Kind of Magic” i wiele wiele innych wspaniałych utworów pochodzących z 14 wydanych wraz z zespołem wyśmienitych albumów studyjnych. No sami powiedzcie, kto nie zna tych utworów?! Są to jedne z najlepszych utworów w historii rocka! Chociaż dziś gdy myślałam o nim do głowy wciąż powracała mi "These Are The Days Of Our Lives". Może dlatego że to tak naprawde ostatnie spotkanie z Freddiem 👑

I dlatego posłuchamy sobie właśnie jej. Pomyślmy przy tym przez moment o boskim Freddiem ✨🎤🎶

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ten post został podbity przez użytkownika @mmmmkkkk311 i jego program #perpetuummobile. Z jego inicjatywy zostało przydzielone opiekunom Tag'ów po 10 SBD na wspieranie dobrych treści na platformie #steemit, ja dostałem na wspieranie Tagu #pl-muzyka.

A u mnie w głowie od rana gra :

Mimo, że nie ma Go z nami już tyle lat, w sercach ludzi będzie żył wiecznie.

·

Dokładnie tak... Dzięki za wpis @ptaku!