Sort:  

aa faktycznie!
w sumie to ja też mam więcej takich koleżanek 😁
(wybitną spośród nich jest np. koleżanka Angina :)

Posted using Partiko iOS

Takiej nie mam. Na szczęście. Mało koleżeńska chyba jestem :D

ja tam nie narzekam.

(na Twoją koleżeńskość znaczy nie narzekam 😛)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60371.10
ETH 1581.81
USDT 1.00
SBD 0.42