Preview of the Weekend, czyli Podgląd weekendu. Spotkania rozgrywane w niedzielę .

in pl-sport •  19 days ago

Propozycja spotkań rozgrywanych dzisiaj . Najciekawiej dla mnie zapowiada się spotkanie Roma-Milan . Mam nadzieję żę Krzysztof Piątek znowu coś ustrzeli ;)

nar 2.jpg

Man City vs Arsenal

Spotkanie rozpocznie się o 17:30 (03.02.2019)

Spotkanie te jest najciekawiej zapowiadającym pojedynkiem 25. kolejki Premier League. Manchester City będzie chciał zrehabilitować się kibicom po zaskakującej porażce z Newcastle. Arsenal w ostatnie kolejce pokonał u siebie Cardiff City. Będzie to 196 spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Pocieszające dla kibiców Arsenalu może być fakt, że w historii dotychczasowych pojedynków Arsenal wygrał 96 razy. Mój typ to 1 wygrana Man City .

Leicester vs Man United

Spotkanie rozpocznie się o 15:05 (03.02.2019)

Manchester United w 25. kolejce zmierzy się na wyjeździe z Leicester City. Ten miesiąc dla piłkarzy Ole Gunnar Solskjaera będzie miesiącem prawdy. Do rozegrania będą mieli 6 spotkań . A w nim starcia między innymi z PSG (Liga Mistrzów), Chelsea (FA Cup) i Liverpool (Premier League) . Leicester City jest na jedenastej pozycji ze trzynastą punktową stratą do Manchester United. Mój typ na to spotkanie X Remis .

Real Madrid vs Alaves

Spotkanie rozpocznie się o 20:45 (03.02.2019)

Real Madryt ma jedenaście punktów straty do lidera FC Barcelony. Piłkarze z Madrytu będą chcieli zrehabilitować się za porażkę z poprzedniej rundy . Wtedy to Deportivo Alaves pokonało Real 1:0 . W historii dziesięciu spotkań pomiędzy tymi drużynami Real Madryt wygrywa dziewięć razy. Mój typ to 1 wygrana Królewskich.

Roma vs Milan

Spotkanie rozpocznie się o 20:30 (03.02.2019)

Jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie włoskiej ekstraklasy. Piłkarze z Rzymu do tego spotkania przystąpią po fatalnym spotkaniu w pucharze Włoch . AC Milan jest w odwrotnej sytuacji po zwycięstwie nad Napoli będą chcieli podtrzymać zwycięską passę . Obie ekipy walczą o pozycję premiowaną w grze w lidze mistrzów . W ostatnich sześciu spotkaniach cztery razy zwycięstwo odnosiła ekipa z Rzymu. Mój typ na to spotkanie to X remis .


Sponsored ( Powered by dclick )

dclick-imagead

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!