Polska spada do dywizji B / Kapitalny mecz Hiszpania - Anglia.

in #pl-sport6 years ago (edited)

Reprezentacja Polski przegrywa mecz z Włochami 0:1 tracą bramkę w 90 minucie . Porażka w tym meczu sprawia że Polska spada do dywizji B. W meczu z Portugalią jak i z Włochami gra naszych zawodników nie napawa optymizmem . W tym roku zagramy jeszcze towarzysko z Czechami 15. listopada ( w Gdańsku) i z Portugalią 20 listopada ( Guimarães.). Będzie to ostatni mecz w Lidze Narodów .

Hiszpania - Anglia 2:3

Bardzo ciekawy pojedynek można było oglądać na stadionie Estadio Benito Villamarín w Sewilla . Gdzie Anglia do przerwy po dwóch bramkach Raheem Sterlinga i jednej Marcus Rashforda prowadziła 0:3 .

Raheem Sterlinga 0:1

Rashforda 0:2

Raheem Sterlinga 0:3

Dużo lepiej Hiszpanie weszli w drugą połowę meczu i strzelili 2 bramki a strzelcami byli Paco Alcacer i w doliczonym czasie Sergio Ramos strzałem głowa . Ostatecznie Hiszpania przegrywa 2:3 .