Sampdoria rozbiła Napoli! / Czerwona kartka Rashforda i dwie bramki Lukaku. [bramki]

in #pl-sport6 years ago (edited)

Sampdoria rozbiła Napoli!

Sampdoria Genua wygrała (3:0) z SSC Napoli w trzeciej kolejce Serie A.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 11 minucie. Po dobrej kontrze, akcje zakończył Defrelow, oddał strzał za pola karnego w samo okienko bramki i bramkarz był bez szans. Kilkanaście minut później Defrel znów wpisał się na listę strzelców, oddał strzał z bliskiej odległości i Ospina znów nie miał za dużo do powiedzenia. W 75 minucie meczu Bereszyński zaliczył asystę, wrzucił piłkę w pole karne, a Fabio Quagliarelli strzelił fenomenalnego gola piętą.

Milik i Zieliński próbowali strzelać, ale wszystkie strzały były blokowane przez obrońców Sampdori. Napewno Arek i Piotrek nie zaliczą tego spotkania do udanych.

G. Defrel '11 (asysta R. Saponara)

G. Defrel '32 (asysta F. Quagliarella)

F. Quagliarella '75 (asysta B. Bereszyński)

Czerwona kartka Rashforda i dwie bramki Lukaku.

Burnley FC przegrało u siebie z Menchesterem United 0:2 w czwartej kolejce Premier League. Obie bramki dla "Czerwonych Diabłów" jeszcze przed przerwą zdobył Romelu Lukaku. Zwycięstwo MU mogło być jeszcze wyższe, ale w drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Paul Pogba.

Dzięki tej wygranej "Czerwone Diabły" awansowały na 10 miejsce w tabeli Premier League.

R. Lukaku 27' (asysta A. Sánchez)

R. Lukaku '44

Wczorajszego dnia gwiazda Bayernu obchodziła swoje 30'ste urodziny.

Dokładnie 2 września 1988 roku przyszedł na świat Javi Martínez.

Krzysztof Piątek znowu strzela.

Krzysztof Piątek znowu wpisał się na listę strzelców w meczu Serie A! Polak zdobył dwie bramki w przegranym meczu Genui z Sassuolo 3:5.

W 27 minucie Piątek wykorzystał zamieszanie w polu karnym, i wpakował piłkę do bramki. Gdy wynik był już prawie przesądzony, w 83 minucie Polak przejął piłkę po wrzutce Favilliego i z bliskiej odległości pokonał bramkarza.

Mecz zakończył się wynikiem (5 - 3) dla US Sassuolo Calcio.

Yaya Toure dołącza do Olympiacos FC

Wydaję się, że jest to dobre wzmocnienie, jak będzie naprawde? Przekonamy się już niebawem gdy Yaya zagra swój pierwszy mecz!

Dziękuje za dotarcie do końca i zachęcam do zostawienia followa, aby być na bieżąco