Bayern wygrywa w dobrym stylu, Lewandowski z bramką i asystą / Znamy powody braku transferu Grosickiego

in #pl-sport6 years ago

Bayern wygrywa w dobrym stylu, Lewandowski z bramką i asystą

Od początku spotkania było widać dominacje Bayernu. Podopieczni Niko Kovaca parli do przodu ale nie potrafili zdobyć bramki. Dopiero w 37 minucie doszło do przełamania. Po dobrej akcji, Leon Goretzka oddał dobry strzał w prawy dolny róg bramki, była to jego pierwsza premierowa bramka w barwach Bayernu. W drugiej połowie nasz Rodak Robert Lewandowski oddał mocny strzał w dolny róg bramki,i wynik wynosił już 0 - 2 dla Bayernu. W 76 minucie padła bramka Thomasa Mullera. Ładną asystą popisał się Lewandowski

Dzięki tej wygranej Bayern jest liderem bundesligi. Wszystkie bramki znajdziecie poniżej. ☟

L. Goretzka 37' (asysta T. Müller)

R. Lewandowski 62' (asysta L. Goretzka)

T. Müller 76' (asysta R. Lewandowski)

Znamy powody braku transferu Grosickiego

O samej sytuacji wypowiedział się Prezes Bursasporu.

Ali Ay, prezes Bursasporu powiedział następujące słowa.

Umowa była gotowa, Grosicki zaakceptował warunki kontraktu. Ustaliliśmy, że część prowizji zapłacimy Hull City w tym roku, a kolejną w przyszłym. Pieniądze przelalibyśmy od razu, byłyby na koncie w poniedziałek. Doszliśmy do pełnego porozumienia - powiedział działacz.

Grosicki nie chciał jednak podpisać umowy bez obecności swojego prawnika, a z jego ściągnięciem było spore zamieszanie. Zawodnik wrócił do hotelu, a gdy po niego pojechaliśmy, pokój był już pusty.

Grosicki swoim zachowaniem pokazał, jak bardzo zasługuje na powołanie do reprezentacji. Widać u niego brak profesjonalizmu pokazał to między innymi, tym co zrobił z transferem, jak i swoimi wpisami na Twitterze.
Posiedzi na ławce, ale funty bedą wpadać na konto.

Tytoń zmienia klub!

Kontrakt bramkarza był ważny do 30 czerwca 2019 roku. Został on rozwiązany za porozumieniem obu stron.

Było to do przewidzenia, po tym jak dyrektor sportowy Carmelo del Pozo wypowiedział się na temat Polaka. Jego słowa-

On na pewno nie zostanie w klubie. Nie możemy mieć trzech bramkarzy w takim wieku. Poza tym wciąż poszukujemy piłkarzy głodnych gry, a nie najemników. Nasi zawodnicy powinni nieustanie naciskać i walczyć o wyjściowy skład. Tytoń powinien podchodzić do swojej roli w profesjonalny sposób. Jeżeli jednak on stara się tylko po części, nie ma dla niego miejsca w naszym zespole - przyznał dyrektor.

Poznaliśmy kadrę Włoch na mecz z Polską i Portugalią

Bramkarze: Alessio Cragno (Cagliari), Gianluigi Donnarumma (Milan), Mattia Perin (Juventus), Salvatore Sirigu (Torino)

Obrońcy: Cristiano Biraghi (Fiorentina), Leonardo Bonucci (Juventus), Mattia Caldara (Milan), Giorgio Chiellini (Juventus), Domenico Criscito (Genoa), Emerson Palmieri Dos Santos (Chelsea), Manuel Lazzari (Spal), Alessio Romagnoli (Milan), Daniele Rugani (Juventus), Davide Zappacosta (Chelsea)

Pomocnicy: Nicolo Barella (Cagliari), Marco Benassi (Fiorentina), Bryan Cristante (Roma), Roberto Gagliardini (Inter), Frello Filho Jorge Luiz Jorginho (Chelsea), Lorenzo Pellegrini (Roma), Nicolo Zaniolo (Roma)

Napastnicy: Mario Balotelli (OGC Nice), Andrea Belotti (Torino), Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Giacomo Bonaventura (Milan), Federico Chiesa (Fiorentina), Ciro Immobile (Lazio), Lorenzo Insigne (Napoli), Pietro Pellegri (Monaco), Simone Zaza (Torino)