Konkurs Kreatywny #18 – Start

in #pl-rekodzielo6 months ago (edited)

Witajcie!

Oto

18. Konkurs Kreatywny pod patronatem @pl-rekodzielo

Temat:

Wakacje się skończyły!

Od tygodnia szczęśliwi posiadacze ledwo od ziemi odrosłych lub większych latorośli zmagają się z organizacyjno-zaopatrzeniową zmorą. Przedszkola i szkoły znów rozbrzmiewają dzikim wrzaskiem;) Szczęśliwi nieposiadacze zaś, przeciskając się rankiem przez korki i próbując zrobić zakupy w dowolnym centrum handlowym... także odczuwają ten jakże piękny dla nas wszystkich czas.

Chyba, że ktoś ma akurat urlop, to adieu! arrivederci! lub moje ulubione ostatnio bless!

Wszyscy chcemy ułatwić sobie i uprzyjemnić te dni. Dni, podczas których kolor piórnika czy kształt odblasków przy plecaku wpływają na samopoczucie całej rodziny, a co za tym idzie - społeczeństwa.

Podzielcie się swoimi sposobami na zaspokojenie potrzeb rozemocjonowanych potomków - czy to będą specjalnie ozdobione okładki na książki, podrasowany malunkami piórnik lub własnoręcznie uszyty worek na buty - wszystko się liczy! Mogą to być też pomysły pomagające ogarnąć otaczający nas chaos - tablica do wpisywania zadań na dzień bieżący, przerobiony pod własne potrzeby notes, organizer i tak dalej.

Jeśli jesteś studentką/studentem i masz swoje sposoby na urozmaicenie studenckiej wyprawki - zapraszam!

Dla pozostałych chętnych mam inną propozycję - pamiętacie, jak to za waszych czasów było? Jak ozdabialiście lub urozmaicaliście (wy lub wasi rodzice) ekwipunek szkolny?

Ja pamiętam - naklejki to był rarytas, nie było też dziesiątek migocących przyborów i gadżetów. Książki i zeszyty mama oprawiała mi w tzw. szary papier i robiła to przepięknie - równiutko i estetycznie, do tego naklejała etykietki i malowała coś od siebie ❤️

Podzielcie się swoimi wspomnieniami, jeśli znajdziecie jakieś zdjęcia - super, jeśli nie - wystarczą opisy.

Zapraszam wszystkich serdecznie ❤️

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać post, w którym pochwalicie się Waszym dziełem. Mile widziane fotostory z kolejnych etapów tworzenia. W przypadku posta opisującego wspomnienia zdjęcia nie są wymagane.

Wpis oznaczcie tagiem #pl-rekodzielo, a w tytule dodajcie "konkurs @pl-rekodzielo"

Na publikację wpisu macie dwa tygodnie, do 22.09.2019 r. (niedziela), do godziny 24.00.

Dnia 23.08.2019 r. (poniedziałek) zostanie opublikowany post podsumowujący zgłoszenia, który otworzy głosowanie.

Na Wasze głosy będziemy czekać do 29.08.2019 r. (niedziela), do godziny 24.00.

Do trzech dni po zamknięciu głosowania opublikujemy wyniki i rozdamy nagrody.

NAGRODY

Dla zwycięzców konkursu przewidziana jest nagroda gwarantowana w wysokości 10 STEEM plus ewentualne wpłaty od sponsorów - do podziału według poniższych zasad:

I miejsce - 50% nagrody,
II miejsce - 30% nagrody,
III miejsce - 20% nagrody.

W przypadku wyniku ex aequo pula środków przypadająca na dane miejsce zostanie podzielona pomiędzy równorzędnych laureatów.

Jeżeli w konkursie wezmą udział mniej niż 3 osoby, lub wyniki będą w inny sposób niestandardowe, indywidualnie podejmę decyzję co do podziału puli nagród.

Środki zdobyte przez posty dotyczące bieżącego konkursu zasilą pulę nagród w kolejnych edycjach.

Do dzieła! Czekamy na Wasze zgłoszenia do 22.09.2019 r. (niedziela), do godziny 24.00.

@wadera

Informacja dla potencjalnych sponsorów - transfery prosimy dokonywać na konto @pl-rekodzielo.

Sort:  

Jakie wakacje się skończyły 😉 toż to najlepszy czas aby się właśnie (bądź przed chwilą) rozpoczęły 😛

IMG_20190906_185618.jpg

Pozdrawiam 😉

Ach, szczęśliwa! Udanego wypoczynku i dobrej pogody życzę 🙂

Posted using Partiko Android

Dzięki 🙂

U dziadków znalazłam kiedyś stare zeszyty starszego kuzyna, które moi dziadkowie oprawiali w tapetę, bo była bardziej dostępna niż okładki.
Co zabawne zeszyty kuzyna nosiły ten sam wzór co tapeta w toalecie dziadków 😂
Bardzo ciekawy temat konkursu. Powrót do wspomnień i możliwość wykorzystania swojej kreatywności w bardzo szerokim zakresie. Już biorę się za myślenie!

Tak!!! Tapety! Ja też miałam książki w tapety :D
Liczę na Ciebie, jak zwykle ;)

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRAIL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z traila @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@michalx2008x

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD