NextColony - z czym to się je?

in pl-publicystyka •  last month

Ostatnimi czasy wiele się mówi o nowej grze, która ma zawitać do świata Steem. Mowa tutaj o NextColony, gry kosmicznej z elementami RPG. Premiera odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 22 polskiego czasu.
W NC mamy możliwość eksploracji kosmosu, kolonizacji planet, bitew pomiędzy innymi użytkownikami i wiele więcej. Gra zapowiada się na świetną produkcję. Myślę, że nie tylko nasza redakcja nie może się doczekać oficjalnego startu!

Za grę odpowiada niemiecki zespół składający się z uznawanych w świecie Steem osób:

Co ciekawe, została nam przedstawiona fabuła!

Duża część ludzkości została zniszczona przez globalną wojnę jądrową pomiędzy Chinami, Rosją, Koreą Północną i USA. Ta globalna katastrofa radykalnie zmieniła porządek świata. Ponieważ brakowało jakichkolwiek niezbędnych dostaw, przez wiele dziesięcioleci szalała pandemia, której ofiarą padło wielu ludzi. Opad radioaktywny rozprzestrzenia się na dużym obszarze, a Ziemia jest prawie niezdatna do zamieszkania.

Po latach poszukiwań, mała grupa była w stanie zidentyfikować obszary, które nie były skażone promieniotwórczo. W 2080 r. pozostali mieszkańcy tych obszarów próbowali stworzyć nowe źródło utrzymania. Opad radioaktywny niestety uniemożliwił życie. Wielka wojna i jej niszczycielskie zniszczenie naszej rodzimej planety zmusiło ludzi do ucieczki. Ludzkość została zmuszona do opuszczenia Ziemi.

W różnych częściach Ziemi, różne frakcje zebrały się, żeby zbudować statki kosmiczne, aby sprowadzić jak najwięcej ludzi w przestrzeń kosmiczną i uratować część ludzkości.

Na oficjalnym profilu @nextcolony publikowane są postępy oraz aktualności dotyczące gry.
Poniżej kilka screen'ów z aktualnie wyglądającej wersji gry:BudynkiGalaktykaStocznia

@jarunik udostępnia na swoim profilu różne przecieki i informacje dotyczące rozgrywki bądź systemu na jakim gra będzie się opierać. O to kilka z nich:Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę gry. Mam nadzieję, że projekt wypali a gra w NextColony zapewni nam kosmiczną satysfakcję!

Źródła:
@nextcolony, @jarunik, nextcolony.io


Our articles are supported by @jarunik - ARK DelegateJoin Steem gaming community on SteemGC and OPGaming!
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

SteemNova przeniesiona na blockchain. Wooo!
Załączam gameplay

Oznajmiam także, że kupię Legendarną planetę, która wydropi się w polskiej społeczności. Płacę słono w kryptowalucie.

·

To brzmi bardzo dobrze @mys (:

·

A potem będziesz nas farmił :(

Dla ciekawskich, bede tworzyl statystyki Next Colony podobne do monsterkow, pod adresem - https://steemweb.pl/statistics/next-colony

Najbardziej ciekawi mnie ile ludzi sie zarejestruje pierwszego dnia

Bardzo dziękuję za wkład.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę gry. Mam nadzieję, że projekt wypali a gra w NextColony zapewni nam kosmiczną satysfakcję!

To już niedługo a kosmiczną satysfakcję jest gwarantowana.

Bede gral w gre :)

·

Jaką? Tomb...NextColony!

My również czekamy :)

!tipuvote 5 hide

Posted using Partiko Android