Nowy tag #pl-niepelnosprawnosc

pl-niepelnosprawnosc copy.png

INFORMACJE

TY i JA, i On i Ona – każdy z nas ma jakieś dysfunkcje. Chcę stworzyć coś wspaniałego i coś unikalnego. Jestem pewna, że Ty też nie lubisz przysłowiowej „chałtury". Dlatego też powstał nowy tag: pl-niepełnosprawność. Tu będziesz mógł opowiedzieć swoją historię, czy też to, co Cię męczy. Tu nikt nikogo oceniać nie będzie – chcę byś, publikując tekst o szeroko pojętej niepełnosprawności, pisał o wszystkim: np. o trudnościach życia codziennego, o strachu, o potrzebach, rehabilitacji, szkoleniach. O wszystkim tym, co jest ważne i co warto wyjaśnić zwykłemu człowiekowi, który nie zna tematu niepełnosprawności.

Wszystkie teksty/posty/artykuły w tagu #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC będą czytane przez opiekunów tagu (obecnie @Kolorowa.wedzma).

Wszelkie pytania odnośnie działalności tagu proszę zgłaszać do opiekunów tagu. W komentarzach, w postach lub na czacie: https://steem.chat/channel/polish . Zawsze chętnie udzielę wyczerpującej informacji, pomogę rozwiać wątpliwości, ale i w sytuacji kryzysowej pokieruję, jak można ugasić pożar:D

Dodając treści do tagu #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC zgadzasz się na dodatkową promocję swoich postów oraz akceptujesz regulamin tagu.

Co dwa tygodnie najciekawsze posty będą publikowane w przeglądzie tagu. Każdy z postów będzie posiadał komentarz, a najciekawsze posty będą nagradzane! Dlatego, proszę, wkładaj w to całe swoje serce i duszę, nie rób przeklejek ani też artykułów na odwal się.

REGULAMIN / ZASADY TAGU #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC

Dodajemy tam tylko i wyłącznie WŁASNE treści/posty/artykuły. Co mam na myśli, mówiąc własne? Chcę, by treści naukowe, czy też okołonaukowe, miały zawsze szersze spektrum, aby nie było sytuacji, iż znajduję plagiat, czy też słabą jakość tekstu. Przykładajmy się do tworzonych treści!

Wszelkie wyłapane KOPIE treści/postów/artykułów BĘDĄ FLAGOWANE.

Wszystkie posty w tagu, niebędące w języku polskim, BĘDĄ FLAGOWANE. Oczywiście posty mogą być napisane w kilku językach, warunkiem jest, aby jednym z nich był polski. Nie mam nic do cytatów, zwłaszcza, że medycyna na zachodzie czy też w krajach anglojęzycznych jest bardziej rozwinięta – więc jeżeli chcesz wkleić na poparcie swojego artykułu notatkę anglojęzyczną – pofatyguj się i zrób tłumaczenie.

Do tagu #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC nie dodajemy samych fotografii lub filmów – do wszystkiego dodajemy minimum kilku zdaniowy opis/tekst.

Do tagu #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC nie dodajemy zbiórek pieniędzy na chore dziecko –wyjątkiem są sytuacje nagłe, z naszego bliskiego otoczenia. Posty przeklejone z fundacji czy innych akcji społecznych będą FLAGOWANE – nikt nie ma prawa żerować na chorym niepełnosprawnym... a Steemit nie daje możliwości sprawdzenia, co de facto dzieje się dalej z pieniędzmi.

Tworzymy teksty wysokiej jakości, konkretne oraz ważne dla nas i dla społeczności. Oswajamy się z tematem niepełnosprawności.

tag #PL-NIEPELNOSPRAWNOSC jest apolityczny i areligijny - nadużywanie tolerancji opiekunów tagu będzie groziło flagą

Za grafikę serdecznie dziękuję @pkocjan

Sort:  

Trzymam kciuki za rozwój tak trudnego tagu. Szanuję każdego, który ma odwagę pisać o swoich słabościach.

będzie to wyzwanie na skalę społeczności ale czemu nie? kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!!

Fantastyczna inicjatywa. Na bank dorzucę swoje 3 grosze. Trzymam kciuki za rozwój tagu. ;)

Cieszę się strasznie !! w myśl zasady kto się oswoi ten się nie boi!!

Gratulacje, myślę, że jesteś właściwą osobą dla tego tagu. Trzymam kciuki!

Dziękuję! dam z siebie wszystko!

Myślę, że dzielenie się swoimi przeżyciami, dla niektórych będzie działać jak psychoterapia, tak potrzebna w chorobie. Wiem co mówię, bo od 3 lat jestem niepełnosprawna i na początku choroby to właśnie psychicznie musiałam się wzmocnić.

Ściskam Cię mocno i przytulam do serca, zbudujmy azem najlepszy tag na steemit!

Tematyka jest mi znajoma ze względu na wykształcenie więc na pewno będę zaglądać.

Życzę powodzenia z całego serca :)

Przed nami długa droga by ludzie rozumieli i chcieli zrozumieć mam nadzieję że się uda!

Fantastycznie wiedźmo, patrzę na ciebie i wiem że ty robisz coś wspaniałego coś dobrego, zbliżasz ludzi , łączysz Polska społeczność , trzymam kciuki oraz kłaniam się nisko.

Dzięki, będzie to bardzo duże wyzwanie, zmienić sposób myślenia ludzi i postrzegania ale nie ma rzeczy niemożliwych a ograniczenia są tylko w głowie !!

Poleciał upvote, gdyż szczerze szanuję taką pracę. Co prawda nie ma za wiele do powiedzenia w tej dziedzinie, ale z chęcią wpadnę i poczytam, tak dla samej świadomości i zdobywania wiedzy. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za rozwój tego tematu. :D

Dzieki za wsparcie