B/E — Zmiany koncertowe i live stream!

in #pl-muzyka2 years ago

Dzisiaj kolejna aktualizacja informacji o koncercie, który organizuje Borderline Experiences – inicjatywa, której jestem współtwórcą.

Zaktualizowany baner wydarzenia

Zmiana zespołu

Jak widać na powyższym banerze, w ostatniej chwili okazało się, że zespół Posledné Decembrové Dni ze Słowacji nie przyjedzie. Powodem jest smierć członka rodziny jednego z muzyków. Bardzo przykra wiadomość pojawiła się w czwartek rano. Przekazaliśmy chłopakom ze Słowacji wyrazy współczucia.

Sytuacja nie była dla nas prosta. Pozostał dzień do koncertu, a nagle odpadła 1/2 składu tego wieczoru. Trzeba było szybko coś wymyślić i zorganizować coś innego. Na szczęście takie doświadczenia graniczne – jak wskazuje nazwa B/E – to nasza specjalność. Już po paru godzinach byliśmy niemal gotowi, by oficjalnie poinformować o zmianie.

Dáša Fon Fľaša

W miejsce zespołu Posledné Decembrové Dni zagra Słowacji muzyk-punkowiec Dáša Fon Fľaša – członek wielu Słowackich grup muzycznych. Solo występuje z gitarą i głosem, a swoją muzykę nazywa akustycznym-dirty-armageddon-country-folk-punkiem. Ten gość ma moc!

Live stream

Przez zachętę ze strony @hallmann postanowiłem, że stworzę live stream z koncertu. Ta wideorelacja jest skierowana przede wszystkim do Was – Steemian.

Do relacji wykorzystam platformę Dlive. Przyznam, że nigdy wcześniej nie miałem z nią styczności z perspektywy streamującego, ale myślę, że dam radę :)

Dlatego zapraszam wszystkich Steemian na koncert, który odbędzie się dziś w Krakowie. Stream rozpocznie się ok. godziny 20.00. Wszystkie informacje oraz sam stream pojawią się na moim profilu.

Do zobaczenia!

Sort:  

I'm overwhelmed !!!....A wonderful post ever @mciszczon .