Trance Trip 001 - Muzyczne podsumowanie tygodnia (05-11.02.2018) /#2

in pl-muzyka •  2 years ago 

 Witam wszystkich ponownie. Jak już zapowiadałem w swoim powitalnym poście, oprócz poważnych tematów będę publikować nieco luźniejsze treści. Tak więc ruszam z cotygodniowym podsumowaniem ze świata szeroko pojętej muzyki Trance (chociaż nie tylko). W każdy poniedziałek będę zamieszczał podsumowanie najciekawszych wg mnie nowości z danego tygodnia + jakiś bonus z innych gatunków.  

 https://pixabay.com

Sarah Lynn - Put You Together Again [RNM]

Podsumowanie zaczynam od produkcji młodej i bardzo zdolnej Irlandki. Jak słychać, Sarah ma nie tylko piękny wokal, ale i dobre umiejętności producenckie. Po współpracy z wieloma świetnymi producentami m.in. z Cosmic Gate, postanowiła sama coś wyprodukować i trzeba przyznać że bardzo dobrze jej to wyszło. Utwór ma wszystko to co powinien mieć wokalny uplifting trance.

Do klubu: 8/10

Do domu: 8/10

Potencjał na Klasyka: 8/10 


Dan Thompson vs Solis & Sean Truby - Twisted [A State Of Trance]

Tym razem Dan postanowił połączyć siły z duetem Solis & Truby i efekt był do przewidzenia. Hipnotyzujący breakdown i mocny, energiczny drop sprawia, że Twisted z pewnością będzie grany w najbliższym czasie  na wielu halowych eventach.


Do klubu: 9/10

Do domu: 5/10

Potencjał na Klasyka: 7/10

Exolight - Without You [Always Alive]

Można już chyba powiedzieć “nadworny producent” wytwórni Always Alive po raz kolejny serwuje nam dawkę dobrych upliftowych brzmień. Może nie jest to utwór wybitny, ale bardzo przyjemnie się jego słucha. Z resztą Daniel Kandi w swojej wytwórni byle czego nie wydaje, a każda wydana tam produkcja trzyma na prawdę wysoki poziom.


Do klubu: 7/10

Do domu: 7/10

Potencjał na klasyk 7/10

Eddie Bitar - Home (Arctic Moon Remix) [Mental Asylum CS]

W podsumowaniu czas na polski akcent czyli remix od Arctic Moon. Utwór ten ukazał się nakładem polskiej wytwórni Mental Asylum prowadzonej przez innego polskiego producenta Indecent Noise toteż remix oprócz typowej upliftowej melodii posiada nieco mroczniejsze elementy jak np. bassline, który jest charakterystyczny bardziej dla produkcji z gatunku psy-trance niż klasycznego uplifting trance.


Do klubu: 8/10

Do domu: 7/10

Potencjał na Klasyka: 7/10


BONUS


Pavel Denisov - London (Ellez Ria Pres. Arkam Remix) [Progressive House Worldwide]


W ostatnich dniach ukazała się już 12 część składanki PHW & Friends. Nie sposób było mi nie wspomnieć o niej ponieważ składanka ta jak i sama wytwórnia są bliskie memu sercu z racji tego, że sam kiedyś wydawałem tam swoje utwory (nie zdradzę pod jakim aliasem :P ). Myślę, że utwór spodoba się osobom lubiącym nieco spokojniejsze brzmienia.


Do klubu: 7/10

Do domu: 9/10

Potencjał na Klasyka: 7/10 


Mam nadzieję, że seria zostanie ciepło przyjęta. Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami na temat utworów.


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!