Darmowe 50$ od Blockchain!

blockchainnapost50.png

Uwaga! Jeżeli jeszcze nie odebrałeś darmowej kasy od Coinbase, to sprawdź mój poprzedni wpis!

Blockchain.com jest chyba najbardziej rozpoznawalnym serwisem oferującym eksplorator bloków (zarówno bitcoina, ethereum jak i bitcoin cash), wszelkie statystyki oraz dane dotyczące technologii blockchain i wydobycia kryptowalut oraz webowy portfel kryptowalutowy - i to właśnie na tym portfelu się dzisiaj skupimy, bo jest trochę kasy do zgarnięcia :-)

Blockchain we współpracy z Fundacją Stellar Development (Stellar Development Foundation) postanowili rozdać ponad 125 MILIONÓW DOLARÓW w kryptowalucie XLM! To pierwszy tak duży airdrop w historii!

Pewnie sobie pomyślisz, że nie ma nic za darmo i napewno gdzieś jest haczyk - owszem. Aby otrzymać darmowe stellary musisz przejść pełną weryfikację konta - czyli wysłać kopie swoich dokumentów. Blockchain.com stara się działać zgodnie z prawem, które jak wiesz jest dość restrykcyjne jeżeli chodzi o kryptowaluty - dlatego jest wymóg weryfikacji konta.

No dobra, więc co trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowe 50$ od Blockchain?

  • załóż darmowe konto na stronie Blockchain.com klikając w przycisk GET YOUR CRYPTO a następnie SIGN UP
  • po poprawnej rejestracji, na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz długi kod WIF (mniej więcej w takim formacie : 12345678-1234-1234-1234-1234578901234) - jest to twój login do konta.
  • po zalogowaniu na swój portfel powinieneś zobaczyć pasek z napisem "GET FREE XLM" - kliknij w niego i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie
  • to wszystko! Gratuluję! Właśnie stałeś się bogatszy o 50$ :-)

Pamiętaj, że jeżeli chcesz przesłać swoje stellary na inny portfel, to oprócz adresu koniecznie musisz wpisać poprawne MEMO podczas robienia przelewu np. na Binance - jeżeli tego nie zrobisz, to twoje środki mogą przepaść!

Daj znać w komentarzu, czy poradziłeś sobie z pytaniami i pochwal się, jeżeli zgarnąłeś bonusik :-)

Sort:  

Witajcie ;) W ostatnim czasie też sporo osób wymienia XLM na bitbay.net. Dlatego przy okazji tego posta chcielibyśmy przypomnieć o kilku sprawach - aby nic Was nie zaskoczyło i kasa się zgadzała :) Jeśli przesyłacie XLM koniecznie sprawdźcie nasz post - https://bitbay.net/pl/aktualnosci/jak-wplacic-xlm-na-bitbay.

Oj tam @Bitbay.net - HODL, a nie wymieniać 😎

Posted using Partiko Android

Congratulations @tkolpaczek! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 100 comments. Your next target is to reach 200 comments.
You got more than 50 replies. Your next target is to reach 100 replies.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Od coinbase/earn nie otrzymałem jeszcze zaproszenia, może to zadziała :(

Cierpliwości, ja czekałem 3 dni max :-)

Ja również jeszcze nie dostałem. A jak długo czekasz?

Już 11 dni czekam, trochę jak jakiś scam.

Ja tak samo. Tylko wyłudzili dane...

Taka informacja do wszystkich zainteresowanych, nie używajcie tego samego adresu email do rejestracji na coinbase i blockchain bo korzystają z tej samej usługi coinify, która zezwala na jedynie jeden adres do handlu. Teraz moje xlm leżą bezczynnie na blockchain i kombinuje jak to odkręcić.

Nie możesz wysłać te XLM na inną giełdę. Np. Bitbay?

Faktycznie można, nie wiedziałem. Dzięki za pomoc!

Na XLM czekalem miesiac. 25$ dostalem. Wiem ze jest chyba teraz 50$ Dodatkowo na coinbase mozna zgarnac kolejne $

Posted using Partiko Android

Też dostałem 25$, bo wcześnie wchodziłem. Teraz podbili stawkę :-)

🎁 Dear @tkolpaczek,

SteemBet Seed round SPT sale is about to start in 2 days!

When our started the development of SteemBet Dice game, we couldn’t imagine that our game would go so viral and that SteemBet would become one of the pioneers in this field.

In order to give back to our beloved community, we’ll distribute 4000 STEEM to SPT holders immediately after Seed sale. Plus, investors in this earliest round will be given 60% more tokens as reward and overall Return on Investment is estimated at 300%!

Join the whitelist on SteemBet webiste now and start investing! Feel free to ask us anything on Discord https://discord.gg/tNWJEAD

spt-sale-2-day.jpg

Hello tkolpaczek, welcome to Partiko, an amazing community for crypto lovers! Here, you will find cool people to connect with, and interesting articles to read!

You can also earn Partiko Points by engaging with people and bringing new people in. And you can convert them into crypto! How cool is that!

Hopefully you will have a lot of fun using Partiko! And never hesitate to reach out to me when you have questions!

Cheers,
crypto.talk
Creator of Partiko