Jak wykorzystać swój telefon do kopania i zarabiania na wydobyciu kryptowaluty Electroneum.

in #pl-kryptowaluty3 years ago (edited)

Przejrzałem swoje wpisy jakie opublikowałem na steemit do tej pory na temat kryptowaluty Electroneum, i z tego co zauważylem , to za bardzo nie wspominałem jak można ją kopać w telefonie i pomnażać liczbę wydobytych monet całkiem za darmo. A jednak to dość ważne, bo jeżeli coś jest bardzo tanie powinno się kumulować, żeby mieć tego dużo jak już będzie drogie. Zresztą jeżeli ktoś wyciągnął lekcje z bitcoina powinnien doskonale o tym wiedzieć. Przecież najpopularniejsza krytowaluta na rynku też potrzebowała kilka lat, żeby jej cena tak wystrzeliła.

Na tą chwile jak widać na poniższym zdjęciu posiadam blisko 600 sztuk kryptowaluty Electroneum. Ponieważ jest ona cały czas na początku swojej drogi do masowej adaptacji, jej cena jest stosunowo niska i wynosi 0.040 USD. Jednak w przyszłosci (według różnych analiz i szacunków) może osiągnać wartość kilku dolarów. Także przykładowo jak ktoś do tej pory wydobędzie 3000 sztuk electroneum przy cenie 2$ za sztuke zarobiłby 6000$.

wydobycie ETN.png

Teraz krótko o tym jak zacząc kopać Electroneum w telefonie. W zasadzie wszystko jest banalnie proste. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację ze sklepu google play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile&hl=pl

Aplikacje instalujemy na naszym smartfonie, zakładamy konto, zabezpieczamy je kodem pin i generalnie możemy zaczać wydobywać kryptowalutę. Osobiście kopie Electroneum całą dobę, gdyż program może działać w tle. Warto jednak od czasu sprawdzić czy z jakiegoś powodu (np zerwania połaczenia z internetem) kopanie tej kryptowaluty nam się nie zatrzymało.

Wypada też pamietać o programie partnerskim. Polecając aplikacje Electroneum otrzymamy 5% bonusu od wydobycia zaproszonej osoby. Nie ma reflinków, więc jak to działa oraz jak mi można podziękować za informacje o aplikacji piszę niżej.

Screenshot_2018-07-13-13-51-18.png

Żeby zarabiać dodatkowe 5% tego co wykopie zaproszona osoba

należy wykonać następujace kroki:

 • Kliknąć w opcje "More" na samym dole w prawym rogu aplikacji
  (widać ją na zdjęciu powyżej).
 • Następnie klikamy w "Referral program"
 • Przechodzimy do opcji "Show My referral code" gdzie widzimy nasz kod polecający
 • Kod widoczny w podanym miejscu przekazujemy zaproszonym osobom,a te osoby wpisują go w "enter code".
 • Jak znaleź "pole enter code"? Czytaj to co napisałem w ramce, gdzie wspomniałem jak możesz dołaczyć z mojego polecenia.

UWAGA: Niżej widzisz mój kod polecający. Jeżeli dołaczyłes do aplikacji z mojego polecenia możesz go zeskanować lub wprowadzić klikając w menu More -Refferal program-Enter code (opcja będzie widoczna po zjechaniu do dołu strony w "referral program). Tam możesz wpisać kod 99E9E8.

Screenshot_2018-07-13-14-11-10.png

Mój profil na Twitterze:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Oraz facebooku
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681/
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984

Sort:  

Mam tego ponad 15 tys od marca :) Z tymże,że wykopać udało mi się na kilku tefelofnach jedynie 3tys. Resztę pomnożyłem na cryptopii. Przez chwilę Electroneum podskoczyło o 300% :)

No to sporo masz... Zobaczymy jaka cena będzie w przyszłosci, ale oczekiwania są takie, że po masowej adaptacji cena nawet kilka dolarów.. Jak będzie czas pokaże. Mimo wszystko sam przynajmniej do 2020 zamierzam kumulować, bo uważam że cena moze być dużo wyższa :)

Pozostaje nam wierzyć w ten projekt :)

Dokładnie :)

Niektóre osoby z jakiegoś powodu po rejestracji mają oto taki problem jak na zdjęciu.
Napiszę więc jak można to rozwiązać:

 • odinstalować apke z telefonu
 • Następnie zalogować się z komputera tutaj
  https://my.electroneum.com/login
 • Tam trzeba podać pomocniczy mail z potwierdzeniem
 • I dopiero wtedy aplikacje zainstalować jeszcze raz i się zalogować

Zazwyczaj wtedy jest ok..

błąd etn.jpg

Zeskanowałem twój kod ;)

Super :) Dzięki :)

Coin Marketplace

STEEM 1.04
TRX 0.14
JST 0.155
BTC 56572.59
ETH 2239.53
BNB 479.22
SBD 8.00