"Konkurs #pl-gry"

in pl-gry •  last year  (edited)

pokemongoldheader.jpg

Gry są dla mnie jedną z najlepszych form rozrywki. Oglądając film za pierwszym razem, może być niesamowicie ciekawy, ale gdy oglądasz go trzeci raz, to już wiesz, co się za chwilę wydarzy i zaczyna się nudzić. Fakt gry też kiedyś się nudzą, ale większość gier ma w sobie pewną niepowtarzalność, a przede wszystkim wymagają znacznie więcej czasu niż obejrzenie filmu. Moją przygodę z grami zacząłem już w podstawówce, gdy na pierwszą komunię dostałem Game Boya Color i pokemony Gold to były magiczne czasy. Pamiętam, że na pierwszym zapisie miałem ponad 500 godzin a przechodziłem te pokemony jeszcze kilka razy. Aktualnie jestem posiadaczem ps4, a gry pełnią w moim życiu formę odpoczynku po pracy, a raz zrobię sobie jakiś napad w GTA 5 albo zamorduje somie parę potworków w monster hanter, niestety czasu na granie zawsze jest za mało, a nowych gier jest coraz więcej.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi, thank you for contributing to Steemit! I just followed you! Thanks for creating High Quality content! Follow back and we can help each other succeed :) Check out My Latest Post

Hej, sam wpis zaczynał się bardzo ciekawie u ubolewam nad tym, że całość jest taka krótka. Polecam popracować nad formatowaniem tekstu. Przy dłuższych wpisach taka forma jak twoja męczy wzrok i ciężko się ją czyta. Ale sam wpis ciekawy.