Recenzje gier mobilnych #001 - Head Ball 2

in pl-gry •  last year  (edited)

W chwili obecnej trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej, też chcesz trochę postrzelać goli? Gra będzie idealna dla Ciebie


Head ball 2 to idealna gra na wolne chwilę! Fenomem tej gry polega na trafieniu przeciwnikowi gola do bramki, nic dziwnego prawda? Ale na szczęście to nie wszystko! Tytuł jest multiplayer co daje nam jeszcze większą zabawę, kto nie chce być najlepszy w takich rywalizacjach, no kto? Wszyscy chcą się stać tytułową legendą!

https://ibb.co/bExPvJ


Gdyby gra polegała na samej rywalizacji w końcu stało by się to nudne. Na szczęście twórcy dodali nam kilku smaczków, przykładowo jest szereg kart umiejętności które usprawniają naszą grę, albo wręcz przeciwnie czyli uprzykszają grę rywalowi.


Produkcja ta posiada również inni interesujący dodatek, mianowicie mam na mysli bohaterów, jest ich cała masa. Niektórzy wyróżniają się specyficznymi wzorami na twarza, inni natomiast są zwierzętami. Każdy bohater ma również różne statystyki, co za czym idzie, warto ich kupować i ulepszać!


Bardzo ciekawe są jeszcze znaleziska dodatków dla bohaterów, a to jakieś skrzydła, a to jakiś ogon! Tak jak wspomniałem już wcześniej tych dodatków jest ogrom!


W grę gra bardzo dużo osób więc z wyszukaniem rozgrywki nie będzie żadnego problemu. Jeden mecz trwa zawsze około 2minut! Przez te dwie minuty dzieje się naprawdę dużo, uwierzcie!

Moja ocena : 7/10

Siedem na dziesięć to naprawdę dużo jak na taką produkcje! Grafika jest bardzo miło dla oczu, rozgrywka naprawdę interesująca. Krótka ale naprawdę rywalizacja w tym czasie jest bardzo ogromna! Oczywiście system dodatków też jest bardzo dużu, a co za czym idzie cały czas odkrywamy coś nowego.


Jedynym minusem w tej grze, jest to że czasami ma się wrażenie tak zwanej, gry z botami. Naprawdę niektórzy nasi przeciwniki są tak słabi że nie możliwe jest wręcz to, iż to prawdziwa osoba po drugiej stronie telefonu...


Koniec, końców jest to naprawdę świetna produkcja, nie masz co robić w wolnych chwilach? Polecam pobrać tą grę.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.masomo.headball2&hl=pl

Podoba się artykuł?
Zostaw upvota, resteemuj dla zasięgu oraz zaobserwuj mnie po więcej!
Wszystkie grafiki są ze sklepu google play.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Grałem przez wiele tygodni w pierwszą odsłonę gry i naprawdę mi dała sporo frajdy. Drugiej części jednak nie znam. Ale może kiedyś pobiorę i sprawdzę jak dużo jest nowości.