---

in pl-gry •  last year  (edited)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Uuuu, antykarcianizm

·

Rzeczywiście :D karcianki też by pod ten tag podpadały :)

*Edit: już dodane ;)

W 100% popieram. Jeśli będziecie umieszczać teksty to wysyłajcie swoje własne. Zawsze lepiej pisać swoje, byle jak bo byle jak (nie każdy jest wirtuozem), ale zawsze żeby to były własne teksty.

Jeśli chodzi o ten Steem Power to nie jest majątek, 250 SP można kupić za około 2000 zł (to jeszcze będzie zależało od kursu SBD). Dlatego sam będę chciał sobie systematycznie co miesiąc zwiększać swój SP i postaram się wspierać w miarę wolnego czasu Twoją pracę. Ja też potrafię być sumienny w swoich obowiązkach :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia na nowym stanowisku :)

·

·
·

Gdzieś czytałem, że upvote z tym steem powerem daje 4-5 centów. Chyba u kusiora w podobnym temacie, w tagu #pl-film. Troszkę mało, ale co zrobić. Jakbym miał trochę więcej hajsu to chętnie bym pomógł.
Damy radę :)

·
·
·

Najważniejsze jest, to że tu jesteście :) Każdy komentarz jest dla mnie ważny! A o pieniądze nie ma się co martwić.

Wszystko przyjdzie z czasem :) Zamierzam zostać tu na stałe tak więc z czasem rozbuduję swój SP i moje wsparcie stanie się bardziej wyraźne.

Pozdrawiam!

  ·  last year (edited)

A czy #steemnova (gra przeglądarkowa) łapie się w ten tag? Np takie teksty jak moje czy @jozef230 (fabularyzacja wydarzeń z gry)?

·

Nie no mój wróg specjalnie pomylił mój nick😀 to się nazywa prowokacja?😀

·
·

Ups, sry już poprawiam

·

Tak jak najbardziej #steemnova i teksty z nią związane pasują do tego tagu :)

Gratuluję! Życzę powodzenia oraz wielu wpisów na tagu #pl-gry :)

·

Dziękuję :)

Mam nadzieję że uda się tu stworzyć grupę regularnie publikująch twórców :)

O nie :( to ja się nie załapię. Nie dość, że przedruki, to jeszcze o grach na automaty, czyli ani na komputery, ani na konsole ;)

A tak na poważnie to gratuluje nowej funkcji :) Mam nadzieję, że nie wpłynie ona na Twoje teksty i częstotliwość ich publikacji :)

·

Bardzo mi przykro :P Hahaha (Oczywiście, że będę Cię wspierał, tworzysz świetny kontent ;)

Dzięki! Jak na razie nie ma wiele do sprawdzenia, zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieję, że społeczność graczy się rozrośnie.

Pozdrawiam!

·
·

To jeszcze mam takie pytanie, czy teksty z serii Retro Reanimacja, czyli na temat grzebania w starych sprzętach, mogę tagować jako pl-gry, czy to raczej jest temat za mało związany z samymi grami, żeby zamieszczać je pod tym tagiem?
Odnośnie społeczności związanej z grami, to jestem pewien, że się rozrośnie. Nawet po moim krótkim, kilkumiesięcznym stażu na Steemit widzę, że coraz więcej tematów związanych z grami się pojawia, więc o to bym się nie martwił :) Będziesz miał co robić :)

·
·
·

Jeśli to będą sprzęty w jakiś sposób powiązane z grami typu stare konsole, komputery, joysticki etc. To nie widzę problemu :)

Jak na razie kiedy kontentu jest dość mało to będę bardziej liberalny w doborze kandydatów do wsparcia :P

Z czasem będziemy nieco zawężać zakres tematyczny.

·
·
·
·

Tak, będą to sprzęty związane głównie z grami. Aktualnie majstruje przy Amidze, w planach jest jeszcze Commodore 64, SNES, Neo-Geo CD, czy Sega MasterSystem, a w międzyczasie kolekcja starych sprzętów do grania pewnie będzie się powiększać :)

·
·
·
·
·

No to zapowiada się ciekawie :) będę czekał na kolejne teksty.

Gratuluję interesującej kolekcji(takie retro sprzęty mają urok) ja mam tylko starego pegasusa jeszcze z lat 90-tych.

Kurzy się gdzieś na strychu :P

·
·
·
·
·
·

Zobaczymy jak mi to będzie szło. Mam nadzieję, że niczego nie popsuję przy tym majstrowaniu ;)

Co do kolekcji, to jest troszkę większa niż to, o czym napisałem, ale reszta sprzętów jest w lepszym stanie i na razie nie wymaga jeszcze żadnej reanimacji :)
Ja jestem chyba mocno nostalgiczny, bo lubię czasem sobie odpalić któryś z tych sprzętów i pograć w jakieś gierki z dzieciństwa, albo po prostu po obcować z takim starym sprzętem. Chociaż nie stronię też od emulatorów, ale to w sytuacjach kiedy chcę sobie na szybko przypomnieć jakiś tytuł, bo jednak emulacja pozwala na znaczne przyspieszenie procesu ładowania gry, czy niweluje czas potrzebny na uruchomienie samego sprzętu :)

Odnośnie pegasusa to w naszym kraju jest to sprzęt wręcz kultowy, chociaż mnie jakoś ominął, miałem w tym czasie Commodore 64 i na nim więcej grywałem :)

Gratulacje

·

Dziękuję :)

Gratulacje Kapitanie! Powodzenia!

PS.
Mam nadzieję, że czasami swoimi postami wyjdziesz poza swój własny tag i zagościsz w #pl-filmy, jak to drzewiej bywało :D

·

·
·

To zdrowia życzę!

Rozumiem, rozumiem. Sam nadrabiam teraz różne zaległości. To już nie mogę się doczekać na kolejne Twoje teksty :)

Pozdrawiam!

Może skrobnę jakiś post o Skyrim w który się zagrywam nieustannie od 2011 roku albo o mojej ulubionej serii Anno :)

·

Zachęcam do pisania :)

Dlaczego, gameplay-e z gier umieszczane na Dtube nie będą brane pod uwagę? Jeśli nagrywam gameplay z moim komentarzem z gry retro (bo tylko przy tych materiałach mam zamiar dodawać ten tag) to co stoi na przeszkodzie?

·

Witaj! Postanowiłem zmienić nieco podejście dotyczące wsparcia gameplay-ów z gier. Więcej dowiesz się w tym oto poście a dokładniej jego drugiej części.

https://steemit.com/pl-gry/@kapitanpolak/apel-do-uzytkowniczki-blitzmechanik-oraz-slow-kilka-o-wsparciu-tworczosci-na-dtube-i-dlive

Są tam warunki, które należy spełnić by otrzymać wsparcie.

Pozdrawiam!

Wg mnie jeśli chodzo o to "100 słów" to, to jest nie potrzebne, bo może czasem ktoś da tylko mema, ale nie ma zamiaru pisać więcej słów. Chyba, że text w memie też zalicza się do ilości słów .
Ale i tak np ja czaeem nie mam ochoty pisać, a tylko dać mema.
Pozdrawiam "Za Innosa".

·

Ale nikt nie broni wrzucać memów :) tu chodzi jedynie o to, że jeśli chcesz otrzymać ode mnie upvote pod postem to sam mem nie wystarczy. Trzeba napisać coś więcej :)

Pozdrawiam!

  ·  last year (edited)

mam szczerą nadzieję, że pl-gry rozwinie się i stworzy się z tego naprawdę fajna społeczność. A Ciebie osobiście podziwiam za wartość merytoryczną postów, które publikujesz.

PS.
Czy gry na urządzenia mobilne też mogą być pod tym tagiem?

·