Premiery Gier Wideo w Kwietniu

in pl-gry •  last year

Cześć z tej strony Elmys
Chciałbym dzisiaj opowiedzieć wam o najciekawszych grach, które wyjdą w tym miesiącu.

Poprzedni miesiąc przyniósł nam wiele ciekawych gier takich jak: Far Cry 5, Final Fantasy XV na PC (swoją drogą polecam tą grę z całego serca), PC Bulding Simulator, AC: Rogue Remastered, A Way Out, Sea of Thieves, Warhammer: Vermintide 2 i wiele innych.

vermintide_2_screen_1.jpg

W kwietniu nie uświadczymy takiej ilości znakomitych tytułów, więc powinien być to czas poświęcony głównie na ogrywanie tytułów z marca. Nie oznacza to jednak, że kwiecień nie ma niczego do zaoferowania graczom. Zapraszam was na przegląd moich najbardziej oczekiwanych i interesujących gier kwietnia 2018 roku.
April-blocks.jpg

  • 10 kwietnia Extinction - O tej grze dowiedziałem się raptem parę tygodni temu. Traktuje ona o zmaganiach rodzaju ludzkiego z ogrami. Gra posiada ładną, mocno stylizowaną grafikę, a sam tytuł możemy zaliczyć do slasherów. Gra wydaje się czerpać lekkie inspiracje z Shadow of The Colossus, jednocześnie rozgrywka jest typowo slasherowa, czyli niezwykle szybka. Wracając do wspomnianej inspiracji zaczerpniętej z SoTC, to ogranicza się ona niemal wyłącznie do koncepcji walki człowieka z ogromnymi bestiami. Sama konfrontacja została zrealizowana w zupełnie odmienny sposób. Myślę, że warto się zapoznać
    header.jpg

*11 kwietnia Hellblade: Senua's Sacrifice - Tego dnia gra wyjdzie na konsole Xbox One. Gra dość nietypowa ze względu na fakt, że główną bohaterką jest celtycka wojowniczka cierpiąca na schizofrenię i to właśnie ta choroba pełni ważną funkcję w narracji omawianego tytułu. Gra jednak jest stosunkowo krótka i liniowa, więc nie ma po co grę przechodzi po raz drugi. Tytuł mimo wyjątkowo ładnej grafiki jest grą nisko budżetową i widać to w powtarzających się assetach i prostocie rozgrywki.
Hellblade-Senuas-Sacrifice.jpg

*20 kwietnia God Of War- Kratos powraca na PS4, tym razem powraca jednak z synem i z brodą. To właśnie te dwa elementy (ten drugi nie do końca) zmieniają znacząco Kratosa i gry, w której od teraz kamera została ,,przykuta'' do pleców brodacza. System walki wygląda interesująco, a oprawa wizualna potrafi zachwycić. Odsłona ta różni się wyraźnie od poprzednich części i moim zdaniem bardzo dobrze. Seria zbyt długo stała w miejscu i nie eksperymentowała z formułą, więc taką zmianę uważam za bardzo potrzebną i dobrą. Jak posiada się PS4 to polecam to ,,ogarnąć''
ad6bc1661008883d98ad925321e4aa69_XL.jpg Kratos z brodą, synem i toporem na łódce

*24 kwietnia Frostpunk- Gra zapowiada się bardzo ciekawie i klimatycznie. Dla nas najważniejszym powinien być fakt, że gra jest POLSKA !!
... Żartowałem, tak naprawdę to nie jest najważniejsze. Ważniejszym jest fakt, że jest to gra z gatunku RTS i nie chce udawać tu specjalisty od tego gatunku, więc skończę na tym, że gra zapowiada się interesująco i z pewnością zapoznam się z produkcją twórców świetnego This War of Mine.
frostpunk_city_1920x1080_logo.jpg
Zimno i klimat wylewają się z ekranu

  • A na koniec pogratulujmy grze The Forest, która 30 kwietnia opuszcza wczesny dostęp giphy.gif
    Gra ta zadebiutowała w EA (i nie chodzi tu o znienawidzone ,,I EJ") 4 lata temu i w znacznie ulepszonej formie ta survivalowa gra typu horror. Mimo, że wizja gry zmieniała się wielokrotnie przez ten okres czasu, to finalnie dostaniemy produkt, który powinien spełnić oczekiwania.
    small_386766778.jpg

Jak widzicie kwiecień nie zapewni nam tyle atrakcji co marzec, ale wciąż może nam sporo zaoferować.
Więc miłego grania
-Elmys
images.jpg
Zapraszam was także na mój kanał na DTube, bo tam regularnie będą pojawiały się ciekawe filmy:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!