Paladins- Recenzja #2

in pl-gry •  last year 

g_-_-x-_-_-_x20170531231536_0.jpg
Dzisiaj zajmiemy się grą pt. Paladins. Jest to gra Free To Play i każdy może sobie w nią pograć. Gra nie zajmuje dużo miejsca na dysku. Jest to gra, w której tak samo możemy wybierać sobie klasy postaci, lecz w tej grze, postacie również można odblokowywać przez pieniądze. Przyznam się szczerze, że nie gram w tę grę, lecz jest godna polecenia. Ta gra nie ma dużych wymagań, więc gamerzy ze słabszymi sprzętami, mogą sobie pozwolić na zagranie w taką grę. Gra jest oczywiście dostępna na Steam. Teraz opiszę wam niektóre postacie w tej grze:

275px-Androxus_Thumbnail.png
Androxus:
Jest to postać z bronią krótką (pistoletem) do tej postaci trzeba trochę się pouczyć grania. Ma on mało HP w tej grze, dlatego jest łatwy do zabicia, ale jest szybki i zwinny.

275px-Sha_Lin_Thumbnail.png
Sha Lin:
Jest to postać, która też nie ma dużo HP, lecz ma on szybkostrzelny łuk, który zadaje całkiem sporą ilość zdrowia przeciwnikom. Jest wolniejszy od Androxusa, lecz nie jest najwolniejszy.

275px-Kinessa_Thumbnail.png
Kinessa:
Jest to postać-kobieta. Ta waleczna kobieta jest snajperem, i jest bardzo szybka, ma możliwość teleportowania się. Ma również nie dużo HP, ale może ona bić nawet za 2000HP.

275px-Bomb_King_Thumbnail.png
Bombking:
Jak sama nazwa mówi (Bombowy Król) Jest on Team Fortressowym demomanem. Ma on do swojej dyspozycji bomby, które dużo zabierają punktów zdrowia przeciwnikom, ale on także nie ma dużo HP.

275px-Inara_Thumbnail.png
Inara:
Jest to również kobieta w Paladinsach, ale przeciwnie do Kinessy, Ona zadaje mało HP, lecz ona ma szybkostrzelną broń oraz dużo HP i jest dosyć szybka.

Na Inarze skończę, bo mógłbym wymieniać w nieskończoność, ponieważ w Paladins, jest bardzo duuużo postaci.
Moim zdaniem gra ''Paladins Champions Of The Realm'' jest godna polecenia, i można nią ''zabić nudę''. Każdemu, kto szuka nowych tytułów polecacm Paladins.

20180108122756.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!