You are viewing a single comment's thread from:

RE: Obsługa dźwięku - Tworzenie gier

in #pl-gamedev8 years ago

Opla sprzedam.

PS. A tak serio. Jakby ktoś potrzebował muzyki do gier, to chętnie (o ile czas pozwoli) służę pomocą. Do tej pory moja muzyka pojawiła się tylko w grze Soviet City (dostępna na Steemie w Early Access), ale za to miała całkiem dobre recenzje ;)

Sort:  

Do gier na razie nie potrzebuję, ale będę potrzebował do tak zwanych "guided meditations", bo planuję wydać parę dysków. Mam też dodatki do izochroników na audacity i efektów synchro, więc mógłbym składać sam bo używam własnej technologii, ale "background music" by się przydał. Mogę wysłać maila transferem.

Mi by się przydała do Occulta. Ogólnie idea była taka, że robimy grę i sprzedajemy. Jednak w Polsce ciężko to zrobić, więc gra jest za free. Okazało się, że grafik troszkę zbyt bardzo inspirował się w niektórych elementach i teraz grafiki i muzyka jest tworzona od nowa. Jak umiesz tworzyć piosenki trochę Rockowe / Punkowe (potem mogę wysłać co mieliśmy) i zrobić coś podobnego to chętnie skorzystam.

Ogólnie idea była taka, że robimy grę i sprzedajemy. Jednak w Polsce ciężko to zrobić, więc gra jest za free.

A nie możesz dać gry na Steama? Gra, do której robiłem muzykę jest na Steamie. Twoja wygląda bardzo oldschoolowo. Pamiętam takie gry z 1996 roku, kiedy dostałem swojego pierwszego PCta ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.09
TRX 0.29
JST 0.037
BTC 106180.62
ETH 3610.04
USDT 1.00
SBD 0.55