Re-powitanie oraz o paradoksie portali które płacą.

in #pl-blog3 years ago (edited)
Sort:  

Myślę, że ludzie piszą na fejsbukach i instagramach, tweeterach bo chcą, żeby ktoś ich zauważył. Żeby ktoś przeczytał, skomentował odniósł się do tego. Potrzebują się wygadać ale także być wysłuchanym. Tu jak na razie niestety tego nie otrzymają. Możesz walnąć mega profesjonalny tekst czy mega osobisty wywód. Dostaniesz 20 upów z czego połowa od botów, nikt nie skomentuje. Może to dla niektórych wydać się deprymujące. NA fejsie miliony "znajomych" zawsze ktoś skomentuje, jak nie wyśmieje to pochwali ale człowiek wysłuchany czuje się spełniony.

Tu masz rację jednak ja raczej miałem na myśli osoby które już TU są i narzekają np na niskie ceny tokenu albo że ludzie mało piszą, ze wielkie konta coś tam.. w ten sposób właśnie zawsze będzie za mało ludzi żeby ktoś zainteresował się naszą twórczością bo pesymistyczne nastoje wokół samej platformy raczej nie sprzyjają powstawaniu silnej społeczności ... ponadto wydaje mi się że to na FB też nie jest tak.. widzę wiele osób które zamieszczają coś albo udzielają się i niestety zbyt wielkiego odzewu tam nie dostają więc to też nie o końca jest tak.. Trzeba zrobić coś żeby sie w jakimś gronie najpierw spopularyzować.. np taki Ator ty na steemicie ma więcej SP po pół roku niż niektórzy po 2-3 latach, ponieważ on jest znany i już przyszedł z gronem swoich wielbicieli . Pod jego materiałami prawie zawsze toczy się dyskusja.

Dobrze powiedziane :) Pozdro :)

witam i również pozdrawiam ;)

Witaj po przerwie:)
Miłej zabawy na platformie!

A no zabawa będzie myślę nie tylko dla mnie jeśli uda mi się ruszyć z Substeemią dalej ;)

Jest trochę wolniej, ale może to dobrze ;)

Wszystko ma swoje + i - A jak tam inicjatywa podróżniczego couch surfingu ?

Odłożona na bliżej nieokreślony termin, ale prawdopodobnie będzie zinkorporowana do portalu/apki Travelfeed, być może w tym roku jeszcze :)

o to zobaczymy :) Czekam z niecierpliwością.

Cześć!
Witaj na tagu #pl-emocjonalnie. Cieszę się, że dołączasz do emocjonalnej strony Steema. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.


Autorzy postów na naszym emocjonalnym tagu są nagradzani głosem noisy, mmmmkkkk311, diosbot oraz planter.
@nieidealna.mama

Fajnie, że wróciłeś. Trafne spostrzeżenia odnośnie pieniędzy, nie widzę powodu by były one jedyną motywacją, to prawda :)

Witam i zapraszam do czytania przyszłych wpisów.. chyba coś naskrobie o polityce w najbliższym czasie.

Powitać, powitać :)
Też mam nadzieję, że rozruszasz ten blockchain swoimi wpisami :)

Cóż ja maluczki mogę co najwyżej wzbogacić go o 2-3 posty tygodniowo ale mam nadzieję że okażą się wartościowe.

Siema Mordko!😀 Stare byki zostały😉 Wbijaj na steemmonsters. Dzieki za skorzystanie z linka mojego. Cena spada, rośnie i tak wkoło. Nie ma co przejmować się. Czekam na wpisy.👊

Posted using Partiko Android

a no widziałem własnie że coś fajnego powstało na blockchainie steem i musiałem sprawdzić.. nie wiem czy zdecyduje się zagać.. zobacze jak z czasem ale bardzo ciekawa inicjatywa :)