You are viewing a single comment's thread from:

RE: Wojna Włosko - Abisyńska 1935-1936 - Zapomniany front

in #pl-blog7 years ago

Ciekawy artykuł, jednak trochę się będę czepiał :-). Bez urazy i nie bierz tego do siebie :-).

Niepotrzebnie używasz pogrubionej czcionki w całym artykule - oczywiście kwestia gustu ale dla mnie jest to zbędne :-).

Jest kilka drobnych błędów, głównie stylistycznych, wynikających prawdopodobnie z tego, że być może nie przeczytałeś całego tekstu po raz drugi, najbardziej rażące dwa są poniżej:

...a nawet pozwolono pozostać włoskim siłą ...

powinno być: włoskim siłom.

... zakaz sprzedaży broni walczącym stroną ...

powinno być: walczącym stronom.

Sort:  

Słuszne uwagi :) Zawsze na początku piszę teksty na "surowo" i wady są tego takie, że przy poprawkach coś pominę. Pozdrawiam :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61075.41
ETH 1631.91
USDT 1.00
SBD 0.42