Rune Classic i Rune 2 - gra podobna do Gothica?

in pl-artykuly •  3 months ago 

519490828.jpg

"Przygodowa gra akcji osadzona w świecie opartym na mitologii nordyckiej. Fabuła przenosi nas w czasy, gdy Wikingowie podbijali zimny i posępny świat, a pogaństwo rządziło niepodzielnie na ziemiach Północy."

Na screenach wygląda trochę jak gothic, może nawet jest tak wciągająca? Nie możemy być pewni, ale żadna gra jeszcze mnie tak nie zaciekawiła, poza gothicem.

Postaram się zagrać w tą grę w najbliższym czasie i ocenie, czy wg mnie jest warta uwagi.


16892562.jpg Ragnarok

Kolejna część gry Rune. Premiera tej części ma mieć miejsce 19 września 2019 roku.

"Survivalowe RPG akcji autorstwa studia Human Head, będące kontynuacją popularnego Rune z 2000 roku. Gra przenosi nas do fantastycznej krainy opartej na mitologii nordyckiej. W tym świecie tytułowy Ragnarok rozpoczął się siedem lat temu."

"Gra przenosi nas do krainy fantasy wzorowanej na mitologii skandynawskiej. Akcja toczy się siedem lat po rozpoczęciu Ragnaroku, czyli końca świata. Pomimo wielu bitew i kataklizmów nic nie wskazuje na to, aby bogowie mieliby zaprzestać walk, więc ludzkość postanawia własnymi rękoma doprowadzić do zakończenia katastrofy. Nie będzie to łatwe, gdyż osiągnięcie tego celu wymaga wymordowania przynajmniej części z nordyckiego panteonu."

Źródło: https://www.gry-online.pl/

Czy ta gra będzie na poziomie gothica? Możliwe, że można będzie w tą gierkę zagrać w wolnym czasie, gdy już na jakiś czas nie będziesz miał ochoty grać w gothica, bo np. Przeszedłeś wszystkie mody i narazie robisz przerwę, ale nie wiesz w co zagrać ;). Byle do września (choć nie prędko, gdyż we wrześniu szkoła, a chciemy jeszcze skorzystać z lata :P)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.gry-online.pl/gry/rune/zf4eb4