Naruto - Anime, w którym zawsze znajduję odpowiedzi na każde pytanie |

in #pl-artykuly2 years ago

1200px-Naruto_logo.svg.png

Naruto...

...to anime bardzo popularne w Polsce i przez długi czas było na topkach światowych anime, lecz z czasem to się zmieniło, ale u fanów na zawsze pozostanie w sercach i chętnie będziemy do niego wracać i, wracać i wracać, gdyż znajdujemy tam miejsce do przemyśleń i odprężenia się.

Fabuła...

...serii opowiada o losach pewnego chłopca imieniem Naruto. Ze względu na zapieczętowanego w nim lisiego-demona (Dziewięcioogoniastego), główny bohater jest początkowo traktowany z wyraźną niechęcią lub po prostu ignorowany przez mieszkańców rodzinnej wioski. Postanawia zyskać akceptację i zaufanie ludzi w swoim otoczeniu przez dążenie do tytułu hokage. (Hokage to przywódca wioski ukrytej w liściach (Konohy))

Powiedziałem,...

...że w tej serii znajduję odpowiedzi na moje pytania; nic bardziej mylnego, gdyż w każdym odcinku opartym na mandze są zawarte różne zdarzenia i dialogi, dzięki którym możemy znaleźć odpowiedzi na każde nurtujące nas pytanie, na rozwiązanie każdej sprawy. Wczuwając się w każdy odcinek, jestem w stanie osiągnąć spokój ducha i skupienie, przez co widzę ukryte przekazy i bodźce, które naprowadzają mnie na odpowiedzi.

Znajdą...

...się osoby, które nie lubią Naruto i starają się z całej siły obrzydzić nowym obejrzenie tego Anime. Oczywiście są też inne dobre anime, ale ja tylko w Naruto potrafię osiągnąć spokój ducha i odpowiedzi na pytania, bo w innych anime tego nie widzę.Macie...

...jakieś swoje przemyślenia co do tego? Piszcie w komentrzach :)

Jak...

...spodobał ci się artykuł, to kliknij UpVote, gdyż tym wspierasz moją pracę