(HIVE) Korona wirus/zasady/pandemia - Polska #3 Sklepy

in #pl-artykuly2 years ago (edited)

(Będę dawał też tu posty z Hive, gdyż nie wszyscy się od razu tam przeniosą) (Zapraszam was na Hive 😁)


LQdktkqTURBXy9lNjNjZmI1MzBhMmYwNjdlZTc5NWZkM2Y5Y2E1OTA3YS5qcGVnkpUDAADNEZrNCeeTBc0DUs0B3g.jpeg
Dzisiaj będzie o zasadach panujących aktualnie w różnych sklepach


Ilość osób:

Aktualnie w sklepach może przebywać max tyle osób ile wynosi iloczyn liczby kas przez 3, gdyż przy jednej kasie mogą stać max 3 osoby. W małych sklepach, gdzie nie ma dużo miejsca, trzeba wchodzić pojedynczo.

Godziny dla seniorów:

Wprowadzone zostały godziny dla seniorów; osób powyżej 65 roku życia i mogą oni i tylko oni wchodzić do marketu od godziny 10-12:00, co wtedy zamyka możliwość innym osobą na wejście do sklepu.

Asortyment:

No doszliśmy do najpopularniejszego tematu. W sklepach głównie masowo są wykupywane mydła, żele antybakteryjne i papiery toaletowe, przez co często w tych działach są teraz puste pułki.

Ludzie...

... się zaopatrują w papier toaletowy jakby miał być koniec świata 😂😐. Doczepię się teraz do masowego skupu mydeł... Zważywszy na to, że w teorii każdy się myje na co dzień mydłem, to patrząc co się dzieje podczas pandemii, to zaczynam wątpić ile ludzi tak naprawdę myło ręce minimum 2 razy dziennie; okazuje się, że ludzie bardzo rzadko niektórzy myli ręce mydłem i teraz 'bo korona wirus' dopiero zaczęli 🤔💁

To wszystko co wiem i co mam na razie do powiedzenia. W kolejnym artykule będzie coś jeszcze, ale jeszcze nie wiem co 😅


BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE ZNAJOMYM TEGO ARTYKUŁU, GDYŻ CHCĘ BY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB TO PRZECZYTAŁO. KAŻDY UpVote MNIE MOTYWUJE, IM WIĘCEJ ICH JEST, TYM WIĘKSZĄ MAM MOTYWACJE DO PISANIA 😁

Coin Marketplace

STEEM 0.66
TRX 0.10
JST 0.075
BTC 57227.02
ETH 4611.41
BNB 627.61
SBD 7.23