Złote myśli Prezydenta Filipin

in pl-artykuly •  last year 

Witam,
obiecałem wyszukać złote myśli Prezydenta Filipin, dla całości obrazu wymienię kontrowersyjne decyzję i wybryki pana Duterte. Część wpisów nie jest dokładnym cytatem, a wypowiedzią opisującą możliwie dokładnie sens jego wypowiedzi.

1. Duterte twierdzi że był wykorzytywany przez katolickiego księdza podczas spowiedzi. Warto nadmienić, że jest on ateistą, chociaż Allah Akbar lubi sobie pokrzyczeć. Jego ojciec był chińskim imigrantem, więc można zaryzykować, że chrześcijaninem nie był.

2. No właśnie, skoro jesteśmy przy Islamie, to w linku mamy skandowanie Allah Akbar. PiS sprzedaje bajeczkę o Filipińczykach, jako chrześcijanach, co oczywiście jest prawdą, jednak nie do końca. Kilka milionów muzułmanów buduje tam kalifat.

3. Znaczną liczbę gwałtów usprawiedliwiał dużą ilością pięknych kobiet. Dopóki będą na Filipinach piękne kobiety, to takie sytuacje będą się powtarzać. Dodał, że kobiety często za pierwszym razem odmawiają.

4. “Kiedy znaleźliśmy ich ciała, spojrzałem na twarz (zabitej kobiety). Wyglądała jak piękna, amerykańska aktorka. Co za strata. Wtedy poczułem gniew, że została zgwałcona, to oczywiste. Ale była tak piękna, że burmistrz powinien być pierwszy. Co za strata.” W 1989 roku więźniowie wzięli za zakładniczki odwiedzające ich misjonarki. Zostały zgwałcone, zabite i wykorzystane jako żywe tarcze.

5. “Hitler zamordował 3 miliony Żydów… W naszym kraju są trzy miliony narkomanów. Byłbym szczęśliwy, gdybym ich wymordował.”

6. “Co to za głupi Bóg. Ten sukinsyn jest naprawdę głupi.”

7. "Pokaż mi selfie z Panem Bogiem, a podam się do dymisji.”

8. “Strzelajcie terrorystkom w waginy.”

9. “[email protected]#$%nu przeklnę Cię”, „Wszystkich Was pozbijam!” do Baracka Obamy.

10. „Mój rozkaz brzmi: zabić. Nie obchodzą mnie prawa człowieka, mam gdzieś to, co o mnie mówią”. O narkomanach i dilerach

11. „Chciałem do niego zadzwonić i powiedzieć: Sk****synu, wracaj do domu. Nie przyjeżdżaj tu więcej”. Podczas wizyty papieża prezydenta zdenerwowały korki uliczne.

12. „Wrzucę do rzek tyle ciał zabitych, że ryby się utuczą” - zapowiadając walkę z kartelami narkotykowymi i narkomanami.

13. Snuł opowieści o wzwodzie po viagrze, a także że jego kochanki są tanie w utrzymaniu, ponieważ zabiera je do tanich hoteli.

14. Legenda głosi, że Filipiński turysta siedział w restauracji w mieście Davao i odmówił zgasić papierosa pomimo surowego zakazu palenia w mieście. Burmistrz Duterte został wezwany na miejsce zdarzenia. Przedstawił ultimatum, albo turysta zje niedopałek, albo będzie miał przestrzelone kolano.

15. “Jeżeli będę miał zapędy dyktatorskie, zastrzelcie mnie” - odezwa do armii filipińskiej

I to by było na tyle, w razie czego będę aktualizował listę.
Pozdrawiam

✅wsparcie: https://tipanddonation.com/uszi-dotacje

✅zapraszam na youtube:
komentarzetv: https://goo.gl/cdCFKe
uszi: https://goo.gl/1PT35C
✅źródła:
[1] https://ind.pn/2O8P3Kz
[2] https://bit.ly/2x8dDUC
[3] https://bit.ly/2x37lX0
[4] https://bit.ly/2Cokijj
[5] https://bit.ly/2x3x7cW
[6] https://bit.ly/2O8g8NV
[7] https://ind.pn/2KVMud3
[8] https://bit.ly/2BVmk9E
[9][10][11] https://bit.ly/2x2Ye8O
[12] https://bbc.in/2oWvtpN
[13] https://dailym.ai/2Qrakka
[14] https://nyti.ms/2x013re
[15] https://ind.pn/2x1NxDd
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!