Nowonarodzona Steemianka mówi Dzień Dobry do wszystkich Steemianów dzięki @napotem

in pl-artykuly •  last year  (edited)

Bardzo się cieszę, że mogę Was drodzy Steemianie powitać ze Śląska.

Aby wprowadzić Was do mojego bloga i poznać się lepiej opowiem kilka słów o sobie.

Pomimo, że post ten został opublikowany już po angielsku, dołączam także treść po polsku gdyż chciałabym by dotarł on także do polskich użytkowników Steemit.

Nazywam się Karolina i dołączyłam do Steemit dzięki @napotem – jest to wspaniała osoba z którą spędziłam dwa szalone długie weekendy majowe stopując kilka lat temu, a poznałyśmy się na studiach.

FB_IMG_15235263299584269.jpg

Czekamy w Ostrawie na swoją kolej w łapaniu stopa

FB_IMG_15235263960300130.jpg

Piękny widok z jeziora Ohrid

Po dołączeniu do Steemit przeczytałam wiele pomocnych postów dla początkującego, jednak jest ich ogrom i wiele wody w Wiśle jeszcze upłynie zanim zapoznam się z portalem i zasadami jego działania bardziej wnikliwie. Dzięki wskazówkom od @teamsteem możecie właśnie przeczytać mój pierwszy post.
Większość postów planuję pisać po polsku jednak w celu utrwalenia i poprawy języka angielskiego będę starała się również pisać w tym języku – będę bardzo wdzięczna za wszystkie wasze podpowiedzi.

Na blogu chcę się z Wami podzielić głównie moim doświadczeniem biegacza i wszelkimi przemyśleniami i wydarzeniami z tym związanymi jednak nie zabraknie również w przyszłości postów o podróżach czy życiu codziennym.

Bieganie to moja pasja, która sprawia, że w miarę możliwości wciąż chcę się poprawiać w tym obszarze.

IMG_20180129_103234_038.jpg

Pierwszy start na 5km w 2018 roku

W tym sezonie chciałabym uzyskać PB na 5 i 10km. Jeśli jesteś zainteresowany moimi dotychczasowymi rekordami życiowymi pozostań ze mną, na pewno podzielę się z Tobą drogi czytelniku tą wiadomością.

Prowadzę również Instagram na którym możecie mnie znaleźć jako liverunbelieve.

Dzięki, że tu jesteś! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną drogi czytelniku na dłużej i razem stworzymy coś niepowtarzalnego!

Życzę Wam pięknego wiosennego dnia!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Witaj na Steemit! Powodzenia :)

Dziekuje bardzo! :-)

Serdecznie Cię witamy :D

Welcome to Steem Community @runit! As a gentle reminder, please keep your master password safe. The best practise is to use your private posting key to login to Steemit when posting; and the private active key for wallet related transactions.

In the New Steemians project, we help new members of steem by education and resteeeming their articles. Get your articles resteemed too for maximum exposure. You can learn more about it here: https://steemit.com/introduceyourself/@gaman/new-steemians-project-launch

Love it when you laugh and smile hehe and my name is Joey and you can run so fast and love pink hehe.