Czy gry mają przyszłość w codziennym życiu?

in #pl-artykuly3 years agoźródło: nexus.leagueoflegends.com

Tak.
Aktualnie rozgrywane są mistrzostwa świata w grę League Of Legends. Z wielkim zapałem kibicuję europejskiej drużynie G2, w którym składzie gra Polak - Marcin "Jankos" Jankowski. Uważam, że takie imprezy masowe, jakie organizuje Riot Games są na wręcz światowym poziomie. LoL jako jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie jest cały czas aktualizowana, organizowane są setki mniejszych i większych turniejów, w których możemy wygrać niemałe pieniądze.

Poziom i jakość Worlds'ów dorosła do tego, że jest transmitowana w telewizji. Na kanale Polsat Games możemy oglądać starcia najlepszych drużyn świata walczących o puchar i tytuł najlepszego zespołu.

League of Legends połączyło elementy RTS i RPG w najlepszy możliwy sposób, a co najważniejsze - za darmo, dla wszystkich. Ostatnio nawet z okazji dziesięciolecia można było dostać bardzo dużo ciekawych przedmiotów takich jak emotki, skórki dla bohaterów i inne. Szczerze uważam, że turnieje organizowane w taki sposób to świetny sposób na promocję nie tylko swojej produkcji ale także jest to możliwie najlepszy sposób na pokazanie ducha rywalizacji, pracy zespołowej i dużej dawki emocji.

Wcześniejszy przebieg turnieju możecie śledzić na stronie wikipedii, gdzie na bieżąco pokazywane są wyniki oraz drużyny toczące bój o wygraną - https://en.wikipedia.org/wiki/2019_League_of_Legends_World_Championship

Natomiast transmisje z finału możecie oglądać już 10 listopada o 13.00 na stronie https://watch.lolesports.com/schedule?leagues=worlds bądź w telewizji Polsat Games.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23692.70
ETH 1637.55
USDT 1.00
SBD 2.59