Boxdel hipokryta?

in pl-artykuly •  last year 

Czy Boxdel to hipokryta? Pozwolę sobie wam to wszystko wyjaśnić oraz opiszę wam swoją historię z boxdelem...

  1. Czy normalny człowiek gdy mówi, że jak by kogoś zobaczy to zrobił by mu krzywdę, po czym zbija pionę i robi sobie zdjęcia z tą osobą? No właśnie taki jest Boxdel, opowiada jak dużo rzeczy go denerwuje, jak to by nie zrobił czegoś, ponieważ jest to z nim niezgodne, a jednak to robi... Przykładem w tym punkcie będzie Daniel MAGICAL który koniec, końców to co mówi, robi. Ale o tym później.

Boxdel bardzo często na swoich streamach oraz filmikach opowiadał jak to bardzo nie lubi Daniela Magicala, wystarczy na Youtubie wpisać "boxdel vs danielmagical", uwierzcie znajdziecie tego dużo... Lecz pojawiła się sytuacja gdzie Boxdel odwiedził Danielamagicala, ba zrobił sobie nawet z jego matką zdjęcia... To jest skandal.

A tutaj wspomniane zdjęcie z Panią Gosią o której Boxdel dużo mówił, na przykład jak to nie jest mu, jej żal

  1. Zbiórki charytatywne to coś co pozwoliło Boxdelowi nabrać ładnie na popularności, ale z tym też jest trochę dziwna sytuacja... Link do filmiku na temat zbiórki dla Vanesski :

  1. Ostatni punkt na temat Boxdela. Teraz opowiem wam moją historię... Pewnego wieczoru wracając do domu dowiedziałem się że ktoś potrącił mojego psiaka Herolda. Stworzyłem zbiórkę na operację ponieważ miał praktycznie oderwaną nogę... Nie mogłem wypromować zbiórki więc odzywałem się do youtuberów w donejtach. Pomogli mi tacy Youtuberzy jak @RafonixOfficial , Magical a nawet i Bonkol. Powiedzieli że pomogą i pomogli. A Boxdel? Też zaoferował swoją pomoc, mówił jak to po wpłaci mi pieniądze na zbiórkę... Nie zrobił tego. Później po kolejnych donejtach kazał mi się odezwać na maila, oczywiście to zrobiłem a on nie odpisał... Fakt, faktem pomógł mi wypromować zbiórkę i za to szanuję, ale dlaczego obiecywał że wpłaci a tego nie zrobił, przecież wystarczyło że wkleił link w opisie. Nie musiał mi nic wpłacać! Tutaj macie filmik przebiegu operacji Herolda : https://d.tube/v/krashaii/zhwoa91a

Z mojej strony to wszystko na temat Boxdela! Podoba się artykuł? Zostaw Upvota!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  last year (edited)

Fakt faktem, nie wpłacił ci tych pieniędzy, ale wydaje mi się, że wypromował ci tą zbiórkę do tego stopnia, że ta operacja doszła do skutków. Wiadomo Michał ma swoje humory, ale z Polskiego Youtuba podczas streama nikt nie ma takich zasięgów, jak on. Dobrze, że piesek dobrze się czuje. ;)

Zgadzam się, gdyby nie on zbiórka by nie ruszyła, ale mógł po prostu nie mówić że coś wypłaci :D