Top 3 badass bohaterów!

Yo.

Każdy z nas miał swoich ulubionych bohaterów, czy to z anime, czy to z filmu, których darzyliście uczuciem: WoW. Czy to był Saiyański wojownik, czy król piratów, albo po prostu zwykłe dziecko. Witam w moim zestawieniu bohaterów, którzy po prostu byli zajebiści. Nie przedłużając, serdecznie zapraszam do topki.

Miejsce III

Itachi Uchiha

Jeden z głównych antagonistów serii Naruto i do pewnego czasu w Naruto Shippuuden. Starszy brat najlepszego przyjaciela tytułowego bohatera. Na początku serii dowiadujemy się, że Itachi wymordował cały swój klan Uchiha. Z znanych, przetrwanych członków klanów uważano Sasuke i Itachiego. Na czym polega zajebistość tej postaci ? Itachi wymordował klan dla dobra całej wioski. Tak naprawdę zlecił mu to trzeci hokage, gdyż przywódca klanu, ojciec Itachiego, planował bunt. Itachi musiał zabić swoich rodziców na oczach Sasuke, lecz nie miał już odwagi zabić swojego młodszego brata. Po incydencie, hokage kazał Itachiemu dołączyć do akatsuki i być szpiegiem w ich szeregach.

Jeżeli chodzi o umiejętności Itachiego, był on na pewno jednym z najsilniejszych, jak i najinteligentniejszych postaci w anime. W sytuacjach krytycznych zawsze potrafił odnaleźć słabość każdej techniki. Itachi zginął z rąk młodszego brata.

Miejsce II

Gon Freecss

Główny bohater Hunter x Hunter. Młody chłopiec, którego marzeniem jest odnalezienie swojego ojca i zostanie najlepszym łowcą na świecie. Gon Freecss, wraz z swoimi przyjaciółmi, mierzy się z coraz to trudniejszymi wyzwaniami.

Dlaczego pojawił się na liście? Chłopiec nie bał się poświęcić rąk, albo zabić swojego przeciwnika. Pod wpływem emocji Gon potrafił być stanowczy i nie daje sobie dmuchać w kaszkę. Przykładem może być jego walka z Neferpitou. Dowiedziawszy się o fakcie zmarłego nauczyciela, i brak jakikolwiek szansy na ożywienie mentora, Gon przemienił się w mocniejszą postać i pokonał chimerę. Po transformacji, Gon był na pewno jednym z najsilniejszych postaci w serii.

Miejsce I

Kaido, najsilniejsza kreatura na świecie

Jeden z imperatorów nowego świata w One piece. Ten kto oglądał, bądź słyszał o Kaido, na pewno nie zaprzeczy jednego - ta lista potrzebowała jego. A więc wróćmy do pytania - dlaczego? Posłużę się słowami narratora.

,,Jeżeli jest to jeden na jednego, Kaido wygra''. Tak mówią ludzie. Zwycięzców pojedynków często porównuje się do Kaido. I na lądzie, i w morzu, i w powietrzu... wśród wszystkich stworzeń znany jest jako "najsilniejsza istota"!!! Wyzwał samą marynarkę, i wszystkich czterech imperatorów. Został złapany 18 razy, skazany na śmierć 40 razy. Kiedy został powieszony, łańcuch się zerwał. Kiedy został zesłany na gilotynę, ostrze się roztrzaskało. W konsekwencji zatonął 9 olbrzymich statków więziennych. To oznacza, że nikt nie może go zabić. Nawet on sam.

Warto tutaj wspomnieć, że największym hobby Kaido to popełnienie samobójstwa. Skoczył on nawet z samej niebiańskiej wyspy, prosto w wyspę. To jest na prawdę trudny przeciwnik dla głównego bohatera, którego celem jest pokonanie wszystkich imperatorów. Moim zdaniem, Luffy sam nie podoła. Tak samo jak wszyscy inni bohaterzy. Kaido jako jedyna postać w One piece, na liście gończym zamiast napisu ,,Dead or Alive'' widnieje napis ,,Only DEAD''

Niedługo zobaczymy Kaido w akcji, a tymczasem jest już czas się pożegnać. Dziękuję za uwagę. Nie zapomnij dać Upvote, to motywuje do kolejnych wpisów! (Albo do NIE robienia przerw, * ykhm * )

A wy, pochwalcie się swoimi propozycjami. Chętnie je poznam :)

Sort:  

Kirei Kotomine... ciekawe c:

Bardzo ciekawe zestawienie :)

Mi przyszedł do głowy ten gość:

Któż to? ^^

Johan Liebert z "Monster".

Moje Ulubione postacie :)
#1

#2

#3

Szanuję za wybór ^^