DOBRZE,TANIO,SZYBKO

in pl-artykul •  last year  (edited)

FAE5148E-2AE4-4115-979E-FBC52FD6C245.png

Witajcie,

Ostatnio na Facebooku widziałem taki post i wiecie co?

Idealnie pasuje nawet do Ubezpieczeń!

Duża liczba klientów szuka dobrej i taniej polisy i faktycznie nie jest szybko znaleźć taką ofertę na rynku :)

Dobrze i szybko nie będzie tanio, bo jak udamy się do pośrednika zajmującego się ubezpieczeniami lub sami szukamy polisy w sieci najszybciej natrafimy na oferty, które nie będą tanie jak nie mamy czasu szukać i porównywać.

Tanio i szybko nie będzie dobrze, podobna sytuacja szukamy najtańszej oferty i ma być szybko przygotowana np. koszty leczenia w sieci lub u pośrednika w biurze dostaniemy najtańszą oferta, która szybko zamieni się w polisę, ale czy będzie ona miała odpowiedni zakres? Najpewniej nie będzie miała bo w biegu zapomnimy wpisać lub powiedzieć, że na coś chorujemy itd.

Pamiętajcie, w ubezpieczeniach kierujemy się zakresem jaki jest zawarty w OWU oraz jak najmniejszą liczbą ograniczeń w ochronie przy ubezpieczeniu nie wolno kierować się ceną.

Pamiętajcie w obecnej sytuacji na rynku odnośnie samego OC, możemy uzyskać naprawdę fajne oferty mające w składce wliczone takie dodatki jak:

Assistance przy Awarii

NNW dla Kierowcy za śmieszną składkę wliczoną już w OC

Najważniejsze BLS, czyli bezpośrednią likwidacją szkód, która daje nam możliwość zgłoszenia roszczenia do naszej firmy ubezpieczeniowej o ile zdarzenie spełni warunki tej opcji np. bark szkód osobowych. Więcej o samym BLS będzie w następnym wpisie :)

Pamiętajcie zakres polisy jest najważniejszy a nie składka.
Płacimy składki dla swojego bezpieczeństwa finansowego!

Pozdrawiam
Krawiec512

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!