You are viewing a single comment's thread from:
RE: Beauties of Czech Republic: unusual views of Prague Castle
Díky :) Když už nemáme tu Prague Challenge, tak jsem hned jednu šoupnul dneska do Evropy :D
Díky :) Když už nemáme tu Prague Challenge, tak jsem hned jednu šoupnul dneska do Evropy :D
Já taky teď ty české dávam do Evropy, škoda no, dřív to bylo tuším i víckrát týdně. Třeba se to ještě obnoví, materiálu mám hodně :-)