Snowmen

in #photography8 years ago

Hello, have you made this snowman this winter? How is it with whom? family? friends? show off in the commentary.

Witam czy wy w tą zimę ulepiliscie bałwana? a jak tak to z kim? rodziną? przyjaciołmi? pochwalcie się tym w komentarzu

Om-de-zapada.jpg
żródło: radioconstanta.ro

Sort:  

U mnie było za mało śniegu

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59715.35
ETH 1564.61
USDT 1.00
SBD 0.42