wonderful sunset
Много красиво!
Уоу!
Красиво е
Като след ядрен взрив, с невинни жертви! :)
Най-прекрасния творец-природата!
Браво! Всички сполучливи снимки са на изгрев и залез.
Страхотно .
Супер
красиво
Много красиво!
Уоу!
Красиво е
Като след ядрен взрив, с невинни жертви! :)
Най-прекрасния творец-природата!
Браво! Всички сполучливи снимки са на изгрев и залез.
Страхотно .
Супер
красиво