You are viewing a single comment's thread from:RE: My new laptop : I bought this laptop with the help of all of you and steemit.Thank you all.View the full contextfilotasriza3 (66)in #photography • 6 years ago ante kaloriziko!! gia pes xaraktiristika!
1 τερα σκληρό ι3 4 ραμ win10 και όλος τα παρελκόμενα 300 εύρο επειδή είναι άσπρο!!! :))
πολυ καλα! ειδικα αν το θες για καθημερινη χρηση τοτε οτι πρεπει ειναι