PeniXL Penis Büyütücü Krem Gerçekten Penis Büyütüyor mu? (Mutlaka Okuyun!)

in #penixllast year (edited)

Penis boyu büyütme konusunda en çok tanınan ürülerden olan PeniXL penis büyütücü krem gerçekten işe yarıyor mu, penisi ne kadar büyütüyor, fiyatları kaç para, kullananlar gerçekten memnun mu gibi soruların cevaplarını merak ettiğimizden dolayı ufak bir araştırma başlattık. Bu araştırmamızın neticesinde hiç beklemediğimiz cevaplar ile karşılaştık. Şimdi konuyu fazla uzatmadan PeniXL penis büyütme kremi ile ilgili edindiğimiz bilgileri okurlarımız ile paylaşmaya geçelim.

PeniXL Penis Büyütücü Krem Nedir, Ne İşe Yarar ?

PeniXL, erkeklerin cinsel organların bakımı ve tedavisi için İrlanda'da QL ilaç firması tarafından üretilmiş krem/losyon şeklinde bir üründür. İlk etapta penis bakım ve temizlik kremi olarak üretimi hedeflense de, ilerleyen zamanlarda kullanıcı geri dönüşleri arasında penisi büyüttüğünün bildirilmesi üzerine bu konu üzerinde çalışmalara başlanılmıştır.

penixl penis büyütücü krem.jpg

Penisi temizleyip bakım yapmak amacı ile üretilen kremin bilinmeyen penis büyütme etkisinin meydana gelmesi neticesinde akıllı bir strateji değişikliğine giden firma, bu alanda çalışmalarına ağırlık verdi ve PeniXL kremi penis büyütücü ve sertleştirici olarak piyasaya çıkartıp, içeriğini geliştirdi. İlk günkü halinin üzerine evrim geçiren büyütücü krem şu anda şu işlere yaramaktadır:

 • Penis büyütmeye,
 • Penis kalınlaştırmaya,
 • Sertleşme sorunlarının giderilmesine,
 • Erken boşalmaların önlenmesine,
 • İçerdiği vitaminler sayesinde penisin damarlarını ve hücrelerini besleyip yenilemeye,
 • Özel içeriği sayesinde penis üzerinde oluşan kötü bakterilerden temizlenmesine yaramaktadır.

Yukarıda PeniXL markalı penis büyütmeye yardımcı olabilen kremin nelere faydalı olduğunu yazdık. Bunun haricinde bilinen veya bilinmeyen bir çok faydası olsa da, kanıtlanmış olan ve en çok görülen faydaları bu şekildedir. Bunun haricinde gördüğünüz etkiler varsa sayfamızın altındaki yorum bölümünden siz de diğer okurlarımızın bilinçlenmesi için yazabilirsiniz.

PeniXL Resmi Satış Sitesi

PeniXL Krem İçeriği

Erkeklerin bekleme ve sabır oranları bayanlara göre oldukça alt düzeydedir. Birşeyin hemen olmasını ve başladıkları bir işte hemen sonuç görmeye odaklanmaktadırlar. Erkeklerin bu özelliklerinin farkında olan PeniXL firması da kısa süre içerisinde etki gösterip, erkeklerin bekledikleri sonuçları verebilecek bir içerik hazırlayarak büyütme kremini geliştirmeyi başardılar.

qjrE4yyfw5pEPvDbJDzhdNXM7mjt1tbr2kM3X28F6SraZmADser28S8hh3ELiNKGkzhkQDuTtGEvSHjNtZ36KY5irE3eprkTPR5RCboBnyTtX6gv4dBbTHAn.jpg

Özenle seçilmiş olan içeriği, uzman hekim ve eczacılar eşliğinde hazırlanan formülü neticesinde ortaya çıkan PeniXL büyütücü kremin içeriği şu şekildedir:

 • Gliserin
 • Aloevera
 • Emilgade Sepf Lanetted
 • Likidparafin
 • Stearikasit
 • Dionize
 • Water Aroma
 • CI 45100

Yukarıda yer alan içeriklerin ham maddelerine baktığınız zaman tamamen bitkisel olarak hazırlandığını görebilirsiniz. PeniXL kremin, dünya genelinde bir çok ülkede penis büyütme konusunda satış rekorları kırmış olmasının sebeplerinin başında, içeriğinin bitkisel olması, kullanılmasının oldukça kolay olması ve kısa sürede oldukça güzel bir şekilde etki etmesi olarak söylenebilir.

PeniXL kremin içeriğinin patentli olmasına rağmen, firma kullanıcılarını sürekli olarak bilgilendirmektedir. Formülü her 5 yılda bir sefer olmak üzere geliştirilen kremde yapılan değişiklikler ve elde edilmesi beklenilen sonuçlar kullanıcıları ile sürekli paylaşılmaktadır. Kullanıcılarını bu şekilde sürekli olarak bilgilendirmesinden dolayı da müşteri-firma arasındaki güven sürekli olarak tazelenmektedir.

PeniXL Penis Büyütücü Krem Nasıl Kullanılır ?

Yazımızın üst bölümünde kullanımının kolay olması, erkekler tarafından tercih sebebidir şeklinde belirtmiştik. Şimdi de PeniXL kremin kullanımını en doğru şekilde anlatmaya çalışalım.

Özel olarak pompalı ve basmalı ambalajında sunulan PeniXL kremin pompasına bir defa basılarak çıkan miktar penisin sap kısmına masaj yaparak yedirilir. İşte kullanımı sadece bu kadar.

Toplam kullanım süresi 3 dakikanızı bile almayacaktır. Fakat penis büyütme ve sertleştirme konusunda daha iyi etki görebilmeniz açısından üretici QL İlaç firmasının bazı tavsiyeleri bulunmaktadır. Bu tavsiyelere uyduğunuz taktirde, daha kısa içerisinde daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

İşte bu tavsiyeler:

 • PeniXL kremi kullanmadan önce mümkünse penisi yıkayınız veya ıslak mendil ile tamamen temizleyiniz. Bu sayede gözeneklerin tamamen açılmasını ve kremin penisin iç kısmına daha kolay girmesini sağlayacaksınız.
 • Özel içerikler ile formüllendirilmiş olan kremi kullandıktan sonra cinsel sağlık organınızı yıkamanıza gerek yoktur.
 • İlişkiye girmeyi düşünüyorsanız kremi ilişkiden sonra kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Penis büyütücü pompa kullanıyorsanız, pompadan sonra kremi kullanınız.
 • Günde 2 sıkımlık kremi kullanmanız yeterli olacaktır. Sabah ve akşam olmak üzere birer sıkım kullanabilirsiniz.
 • Belirtilen miktardan fazla kullandığınız zaman çok daha iyi etkiler göremezsiniz. Bu sebepten dolayı belirtilen miktarın dışına çıkmayınız.

PeniXL kremden beklenilen etkiyi görebilmeniz için minimum 3 ay boyunca 3 kutu kullanmanız yeterli olacaktır.

PeniXL Krem'in Yan Etkileri Nelerdir ?

PeniXL üzerinde yapılan 56 farklı klinik test sonucuna göre hiç bir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır. Zaten içeriğinide incelediğiniz zaman yan etki yapabilecek herhangi bir kimyasal madde olmadığını da görebilirsiniz. Özellikle aloeveradan kaynaklı olarak besleyici özelliği bulunmaktadır.

Orijinal ve doğru ürünü kullandığınız zaman herhangi bir yan etki ile karşılaşmadan dilediğiniz sonucu alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yeri gelmişken ufak bir not düşelim, açık yaralara ve tahriş olmuş bölgelere bu kremi kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

PeniXL Kullanıcı Yorumları

Özellikle video paylaşım portallarında yapmış olduğumuz incelemelere göre, dünya genelinde bir çok televizyon kanalında PeniXL büyütücü kremi kullananların yorumları ile karşılaştık. İşin gerçeği biz bu kremin yurt dışında da bu kadar meşhur olduğunu bilmiyorduk.

penixl kullanıcı yorumları.jpg

Özellikle evli çiftlerin katılmış olduğu sabah kuşağı programlarında daha önceki hayatlarında yaşamış oldukları cinsel sıkıntıları ve PeniXL kullandıktan sonra nasıl etki gördüklerini anlattıkları videolardan bu kremi daha yakından tanıma fırsatımız oldu.

Genellikle İngilizce ve Almanca ağırlıklı olan programları siz de Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Şimdi PeniXL kullananların gerçek ve tarafsız kullanıcı yorumlarından bazılarını sizler ile paylaşalım.

Enteresan bir şekilde girmiş olduğum ortamda çevremdeki erkeklerin penis boylarını gördükten sonra kendimden utanmıştım. Özellikle benimle dalga geçildikten sonra nasıl mahçup olduğumu kelimelere dökemiyordum. Hızla araştırma içerisine girerek küçük penis sorunuma çözüm bulmaya çalıştım. Kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra PeniXL kullanmaya karar verdim ve 0552 670 12 20 numaralı telefonu arayarak satın aldım. Ertesi gün kapıma kadar gelen kremi aldığım gün hemen kullanmaya başladım. İlk haftanın sonuna doğru penisinde bir dolgunluk olduğunu fark etmeye başladım. 3 ay boyunca kullandığım zaman penisim o kadar büyüdü ki neredeyse 2 katından da fazla bir boyuta geldi. Kalınlaşma da aynı şekilde oldu. Şimdi o tarz ortamlara girmiyorum ama kendime olan özgüvenim oldukça arttı.

Ben penis büyütmekten ziyade sertleşme sorunlarımdan kurtulmak amacı ile doktorumun tavsiyesi üzerine PeniXL kullandım. İlk kullanımda etki göremeyip satın aldığım firmayı aradığımda henüz çok erken olduğunu düzenli olarak kullanmaya devam etmem gerektiğini söylediler. İşin gerçeği çok ihtimal vermeyip üzülmüştüm fakat kullanmaya devam ettim. Sonucu mu merak ettiniz. Hemen söyleyeyim şu an 30 yaşında nasılsam şimdi de aynı şekildeyim. Dilediğim zaman anında sertleşme sağlayabiliyorum ve ilişki sürelerim de oldukça arttı. Eski halinden de memnundum ama şimdi penisim de büyüdü ve yeni halinden de çok memnunum.

Müşteri hizmetleri bana 7 santim büyüme olacağını söylemişti ama 5 santim kadar büyüme oldu ve daha fazla olmadı. Ne diyelim 5 kuruş hiç yoktan iyidir bu da yeter.

Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra girdiğim ilişkilerde gençliğimi yeniden yaşadığımı farkettim. Eşim PeniXL kullandığımı bilmediği için bendeki değişimin hemen farkına vararak ne oldu diye sordu. Onun memnun olması beni de gerçekten memnun etti. Eşimi 26 yıldır tek sefer rahatlatamamıştım. Şimdi penisim büyüdüğü için artık rahatlatabiliyorum. Ben cinsel hayatımızdaki uyumsuzluktan dolayı çok çektim. Penis küçüklüğünden dolayı eşini rahatlatamayan erkeklere mutlaka bu kremi tavsiye ederim.

3 ay boyunca penis büyütücü pompa ile birlikte PeniXL krem kullandım. Penisim neredeyse 1,5 kat daha kalınlaştı ve 6 santim civarında da büyüdü. Televizyon programında izlediğim ve gerçekliğine inanmayarak satın aldığım krem bana mucizeleri yaşattı.

Yukarıda yer alan kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere PeniXl gerçekten de etkili bir penis büyütmeye yardımcı üründür. Bu yorumların haricinde mutlaka yurt dışında yayınlanan kanallardaki kullanıcı görüşlerini de izlemenizi tavsiye ediyoruz. Şu anda yabancı içerikli programları alt yazılı şekilde çevirmeye çalışıyoruz bittiği zaman yazımızı güncelleyip buraya da ekleme yapacağız.

PeniXL Krem Fiyatları

2010 yılında oldukça yüksek fiyatlara satışa sunulan PeniXL krem, ülkemizdeki ekonomik durumdan dolayı makul fiyatlara kampanyalar ile birlikte çekilmiştir. Yurtdışı satış fiyatı 1 kutusunun 59$ olduğunu düşünürsek, 2020 Haziran ayı itibariyle yurt dışı fiyatı ortalama 350 TL'dir. 3 kutu kullanılması gerektiği düşünülürse ülkemizin para birimiyle yurt dışında yaşayan erkekler 1050 TL'ye PeniXL kremi satın almaktadırla. Şimdi yurtdışı fiyatlarını bırakarak ülkemizdeki fiyatlarını öğrenelim ve neden bu fiyatlara satıldığını açıklayalım.

ÜrünFiyatıHediyesi
PeniXL Krem89 TLÜcretsiz Kargo
2 PeniXL Krem160 TL30'lu Geciktirici Hap
3 PeniXL Krem199 TLPenis Büyütücü Pompa

Yukarıda vermiş olduğumuz fiyatları incelediğiniz zaman Yurt dışı fiyatlarının üçte biri olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebini merak ettiğinizi duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım.

İrlanda'da faaliyet gösteren QL İlaç firmasının sahibi bir Türk. Türk olduğundan dolayı da ülkesine hizmet etmek amacı ile bu şekilde bir fiyat politikası izlemeye karar vermiştir. Neredeyse hiç kar amacı gütmeden ülkemizde bu fiyatlara satışa sunmuştur. Ne diyelim böyle insanların kaldığını görmek bizi memnun ediyor. Kendisine ekip olarak biz de teşekkür ediyoruz.

PeniXL Nereden Alınır ?

Ben özellikle sağlık alanında kullanacağım herhangi bir ürün satın alacağım zaman orijinal olmasına dikkat ederim. Çünkü sağlık ihmale gelmeyecek kadar önemli bir konudur. Pandemi döneminde sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. PeniXL krem satın almak istiyorsanız bizim tavsiyemiz Türkiye'deki bulunan resmi distribütör firmasıdır.

Peki bu firmanın distribütör olduğunu nereden biliyorsunuz diyecek olursanız sitelerinin isminin penixl.com.tr olmasıdır. Bilindiği gibi com.tr uzantılı site isimleri sadece resmi firmalara verilir ve o alanda faaliyet göstermiyorsa verilmez.

PeniXL penis büyütücü krem sitesinden gönül rahatlığı içerisinde sipariş verip satın alabilirsiniz. Bu firma haricinde Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde de PeniXL ile karşılaşmanız mümkün olsa da biz resmi sitenizden almanızı tavsiye ediyoruz.

Eczanelerden penis büyütücü krem de satın alabilirsiniz. Fakat eczanelerdeki fiyatlar biraz daha yüksek olabilir. Biz size direkt olarak ana dağıtıcı fiyatları ile satın almanızın yöntemini anlattık. Dilerseniz eczanelerden daha yüksek fiyatlara satın alabilirsiniz, dilerseniz de ana dağıtıcı firmasından satın alabilirsiniz.