You are viewing a single comment's thread from:
RE: Inspirace @krakonos -em :-)
Tak mi úplně nefunguje. Pokaždé, když znovu otevřu SteemPeaka chci napsat komentář, chce po mě heslo. To je ale vždy nesprávné.
Tak mi úplně nefunguje. Pokaždé, když znovu otevřu SteemPeaka chci napsat komentář, chce po mě heslo. To je ale vždy nesprávné.
Nevím, jak ses tam přihlásil. Já používám klíčenku Steem Keychain a nemám problém. Mělo by to ale bez problému fungovat i na steemconnect
Edit: na steemconnect musíš zadávat postkey
Keychain. Nejede to.
Na steempeak jsem se poprvé přihlásil přes steemconnect a od té doby mi to jede normálně. Je to jako se přihlásit na steemit. Opravdu netuším, proč ti to zlobí.