You are viewing a single comment's thread from:
RE: Inspirace @krakonos -em :-)
Na steempeak jsem se poprvé přihlásil přes steemconnect a od té doby mi to jede normálně. Je to jako se přihlásit na steemit. Opravdu netuším, proč ti to zlobí.
Na steempeak jsem se poprvé přihlásil přes steemconnect a od té doby mi to jede normálně. Je to jako se přihlásit na steemit. Opravdu netuším, proč ti to zlobí.