FINAL FANTASY V Indir Full Oyun Türkçe

in #oyun29 days ago

FINAL FANTASY V Full Oyun

PC oyununu FINAL FANTASY V ücretsiz Full Türkçe versiyonu için indirin. Oyunun yükleyicisi, indirme ve kurulumunu olabildiğince hızlı hale getirmek için optimize edilmiştir ve oyunu en yüksek indirme ve kurulum hızlarında almanızı sağlar. FINAL FANTASY V oyunu indirilebilir sürümde ve aşağıdaki doğrudan bağlantılarda Crack ile mevcuttur.

FINAL FANTASY V Full Indir


Cinsiyet: rol yapma oyunu
Geliştirici: kare enix
Platform: kişisel bilgisayar
Oyun boyutu: 1GB
Yeniden paketleme: GOLDBERG
Sürüm: Güncellenmiş versiyon
Önceden yüklenmiş oyun

FINAL FANTASY V: PC oyununa genel bakış ve bilgiler

FINAL FANTASY V, Square Enix tarafından geliştirilen popüler bir rol yapma oyunudur (RPG). PC platformunda mevcuttur ve 1 GB oyun boyutuna sahiptir. GOLDBERG oyunu yeniden paketledi ve güncellenmiş bir versiyonunu sundu.

FINAL FANTASY V'te oyuncular büyüleyici retro grafiklerle sunulan büyüleyici bir hikayeye kendilerini kaptıracaklar. Oyun, kaderlerini şekillendirecek arkadaşlarıyla tanışan genç bir adam ve Chocobo'nun yolculuğunu konu alıyor. Tycoon Kralı rüzgarda bir rahatsızlık hisseder ve dünyadaki dengeyi sağlayan kristalleri kurtarmak için acele eder, ancak gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

FINAL FANTASY V'in öne çıkan özelliklerinden biri de önceki oyunlarda görülen sistemleri temel alan görev sistemidir. Oyuncular çeşitli iş seçenekleri arasından seçim yapabilir ve beceri kombinasyonlarına izin veren benzersiz bir beceri sisteminden yararlanabilirler. Bu, oyunculara oyun boyunca karakterlerini geliştirme ve savaş taktiklerinde ustalaşma özgürlüğü verir.

Güncellenen grafikleri ve geliştirilmiş oynanışıyla FINAL FANTASY V, hem serinin hayranlarına hem de yeni gelenlere nostaljik bir deneyim sunuyor. FINAL FANTASY serisinin bu beşinci bölümünde destansı bir maceraya atılın ve kristallerin gizemlerini çözün.

Bazı ekran görüntüleri

FINAL FANTASY V Sistem Gereksinimleri

  • GB: Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (sürüm 1909 ve üzeri)
  • İşlemci: AMD A8-7600 / Intel® Core™ i3-2105
  • Hafıza: 4GB RAM
  • Grafik: AMD Radeon™ R7 Grafik Kartı / Intel® HD Grafik Kartı 3000
  • DirectX: Versiyon 10
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

PC için FINAL FANTASY V'ı nasıl indirebilirim ve yükleyebilirim?

  1. Doğrudan veya torrent indirme bağlantısına tıklayın. Oyunu sıkıştırarak optimum hız ve minimum oyun boyutunu garanti eden oyunun kurulum programı indirilecektir.
  2. Oyun yükleyicisini çalıştırın ve talimatları izleyin.
  3. İşte bu kadar, kurulumun sonunda FINAL FANTASY V en yakın sunucularımızdan indirilecek ve otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir.
  4. Oyunun tadını çıkarın!

FINAL FANTASY V Indir Oyun Türkçe

Daha Fazla PC Oyunu

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.12
JST 0.029
BTC 66303.73
ETH 3592.29
USDT 1.00
SBD 2.61