Cuphead Indir Full Oyun Türkçe

in #oyunlast month

Cuphead Full Oyun

PC oyununu Cuphead ücretsiz Full Türkçe versiyonu için indirin. Oyunun yükleyicisi, indirme ve kurulumunu olabildiğince hızlı hale getirmek için optimize edilmiştir ve oyunu en yüksek indirme ve kurulum hızlarında almanızı sağlar. Cuphead oyunu indirilebilir sürümde ve aşağıdaki doğrudan bağlantılarda Crack ile mevcuttur.

Cuphead Full Indir


Cinsiyet Aksiyon, Bağımsız
Geliştirici MDHR Eğlence A.Ş. Stüdyosu
platformu kişisel bilgisayar
Oyun boyutu 4,6GB
tarafından yayınlandı emu CODEX
Sürüm v1.3.4 (Derleme 9318602) | Tam Sürüm + Lezzetli Son Yemek
Önceden yüklenmiş oyun

Cuphead – PC Oyununa Genel Bakış ve Bilgi

Cuphead, ağırlıklı olarak boss savaşlarına odaklanan klasik bir koş ve silahla aksiyon oyunudur. 1930'ların çizgi filmlerinden ilham alan görseller ve sesler, geleneksel elle çizilmiş cel animasyonu, suluboya arka planlar ve orijinal caz kayıtları gibi dönemin aynı teknikleri kullanılarak titizlikle yaratılmıştır.

Nasıl oynanır

Cuphead'de oyuncular tek oyunculu veya yerel kooperatifte Cuphead veya Mugman rolünü üstlenebilirler. Oyun sizi zorlu boss dövüşleriyle dolu garip ve büyüleyici dünyalara götürüyor. İlerledikçe yeni silahlar kazanacak ve savaşlarınızda size yardımcı olacak güçlü süper hareketler öğreneceksiniz.

Görüntüler ve ses

Cuphead'in görselleri 1930'ların çizgi filmlerine gerçek bir saygı duruşu niteliğindedir. Elle çizilmiş hücresel animasyon, canlı renkler ve akıcı hareketlerle karakterlere ve ortamlara hayat verir. Suluboya arka planlar genel estetiğe derinlik ve çekicilik katar. Nostaljik deneyimi tamamlamak için oyunda zamanın ruhunu mükemmel bir şekilde yakalayan orijinal caz kayıtları bulunuyor.

Tarih

Cuphead'de asıl amaç şeytana olan borcu kapatmaktır. Cuphead ve Mugman, şeytanla anlaşma yapıp iddiayı kaybettikten sonra kendilerini zor durumda bulurlar. Artık borçlarını ödemek için diğer borçluların ruhlarını toplamak üzere zorlu bir yolculuğa çıkmaları gerekmektedir. Yol boyunca benzersiz karakterlerle tanışacaklar, gizli sırları keşfedecekler ve zorlu patronlarla karşılaşacaklar.

Şeytanın meydan okumasıyla yüzleşmeye ve Cuphead ile Mugman'ı içinde bulundukları durumdan kurtarmaya hazır mısın? Cuphead'de çarpıcı görseller, akılda kalıcı müzikler ve yoğun boss savaşlarıyla dolu, aksiyon dolu bir maceraya hazır olun!

Oyun ekran görüntüleri

sistem gereksinimleri

  • GB:Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3,0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+, 3,0 GHz veya üzeri
  • Hafıza: 3GB RAM
  • Grafik: Geforce 9600 GT veya AMD HD 3870 512 MB veya üzeri
  • DirectX: Versiyon 11
  • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan

PC için Cuphead'ı nasıl indirebilirim ve yükleyebilirim?

  1. Doğrudan veya torrent indirme bağlantısına tıklayın. Oyunu sıkıştırarak optimum hız ve minimum oyun boyutunu garanti eden oyunun kurulum programı indirilecektir.
  2. Oyun yükleyicisini çalıştırın ve talimatları izleyin.
  3. İşte bu kadar, kurulumun sonunda Cuphead en yakın sunucularımızdan indirilecek ve otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir.
  4. Oyunun tadını çıkarın!

Cuphead Indir Oyun Türkçe

Daha Fazla PC Oyunu

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.12
JST 0.028
BTC 66369.39
ETH 3585.92
USDT 1.00
SBD 2.59