You are viewing a single comment's thread from:

RE: My reportage of the May Day demonstration in St. Petersburg.

in #ntopaz7 years ago

Amazing to see this and to think that twenty or thirty years ago this wouldn't have been possible. I see that most of the people on the march are mainly the younger generation as well.

Sort:  

Да, в основном молодые люди устраивают такие движения и пытаются донести до людей некоторые идеи. Но мне было приятно, что взрослые тоже присутствовали. Они были больше, чем я ожидал!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 63981.87
ETH 1727.47
USDT 1.00
SBD 0.42