Kripto Paralardaki Düşüş

in news •  6 months ago

Bitcoin ve altcoinlerdeki düşüş sert bir şekilde devam etmektedir ve yatırımcılar bu sebeple kuşku içinde bekliyorlar bazıları ise panik yaparak elindeki bulunan coinleri zararına olsa bile satmaktadır.

Tabi uzmanlar için bu böyle değil kripto para uzmanları bitcoin ve diğer coinlerde yükselişin tekrar zirveye çıkacağı yönünde ve yatırımcıların panik yapmamaları gerektiğini beildiriyor.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

$BTC nin yeniden bir düşüş kanalına girmiş olması kötü oldu, şu anda $6950 USD desteğini test etmedi henüz, bu destekten dönmesini umut ediyorum. Bu desteği de kırarsa daha sıkıntılı günler görebliriz. Altcoinlerde özellikle dün yaşanan güçlü satışların da$ETH ın düşmesinden kaynaklı oldugunu dşünüyorum. $EOS kendi mainnetine geçeceğinden dolayı,i $EOS kurucularının yüklü miktarda $ETH sattığı söyleniyor, bu da ani düşüşlerle piyasayı çalkalıyor jaliyle.

satsınlar satsınlar o sattıklarını ben alıyorum

düşmesi ve geri çıkmasi gerekli alım satım yapılması rabet görmesi için 6000bın dolar düşsede alım yapsak daha fazla

Bitcoin 2018 yılını 2013 yılına benzeten makaleleri okumuştuk 5-6 ay önce. Galiba haklı çıktılar. Bu kadar yatay seyretmesi ayrıca 7000lerde acayip yer etti diye düşünüyorum.