World Cup 2018 | Argentyna - Chorwacja

in news •  last year  (edited)

Witam,dziś spróbuje przeanalizować mecz Argentyna - Chorwacja,mecz odbędzie się o godzinie 20.

Mecz o życie dla Argentyńczyków - porażka w tym spotkaniu skreśla ich szanse na wyjście z grupy. W przypadku remisu będzie nerwowo , ponieważ wtedy nie będą zależni od siebie w ostatniej kolejce, co tym bardziej powinno działać motywująco na Argentynę i samego Lionela Messiego.

Ten mundial zaczął się pechowo dla Messiego i spółki - byli pierwszą drużyną, która musiała się zmierzyć z typowym autobusem (Islandią), a o tym jak trudno gra się z takimi drużynami - przekonała się sama Hiszpania, która wczoraj męczyła się z Iranem.

W ostatnim meczu Messi miał 11 strzałów i 1 niewykorzystany rzut karny - uważam że nic dwa razy się nie zdarza - tym razem musi strzelić, jeśli wciąż chcą marzyć o awansie. Chorwacja ma lepszych piłkarzy niż Islandia, ale najprawdopodobniej zagra otwartą piłkę, co jest dużo lepsze niż nawet najsłabszy rywal, który broni się całą 11.

Grupa

Jest to ciężkie spotkanie do wytypowania ponieważ tutaj jest wszystko możliwe,podam swoje typy możecie się do nich odnieść i spróbować postawić.

Typy:

  • Lionel Messi strzeli gola - Kurs ~ 2.30

  • Będzie gol samobójczy - Kurs ~ 7.00

  • Obie drużyny strzelą gola - Kurs ~ 1.95

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!