Красив пейзаж.
wow that looks amazing
It is really a beautiful landscape
Very...!
Прилича ми на Холандия.
Красиво
Лалетата са чудни, обаче и небето също.
да,красиво е
Това сякаш е картина ,не снимка нали???
Не е снимка,но е романтично:)
Цветята са прекрасни,но небето ми е страшно
wow that looks amazing
It is really a beautiful landscape
Very...!
Прилича ми на Холандия.
Красиво
Лалетата са чудни, обаче и небето също.
да,красиво е
Това сякаш е картина ,не снимка нали???
Не е снимка,но е романтично:)
Цветята са прекрасни,но небето ми е страшно