Náboženství jako manipulace

in #nabozenstvi3 years ago

Zdravím přátelé rozhodl jsem se napsat tento článek jelikož i o něj byl zájem. Otázka jak vidíme my náboženství jaky máme na něj názor? Předem chci říct, aby si každý uvědomil, že to co tu píši je náš názor náš uhel pohledu takhle to vidíme cítíme my, ale každý to máme jinak. Budu psát obecně o všech náboženstvích ale nejvíce se zaměřím na to, které je našemu národu nejblíž a sice křesťanství.

Náboženství vnímáme jako prostředek manipulace tohoto systému. Jednoduše elity, které ovládají tento svět se snaží ovládat lidi skrze náboženství. první vám řeknu svůj názor na boha.

Na planetě máme několik náboženství je jich opravdu hodně ale jen par těch hlavních jako křesťanství, judaismus, islám a další. A v podstatě všechny náboženství se shodují a říkají že bůh je všechno všude kolem nás bůh je jednotou. Pokud je bůh jednotou a bůh je všechno a všude takže i my musíme pocházet z boha ne? Takže všichni máme jednoho a stejného stvořitele. Je jen jeden, nemáme vice bohu, jak lidi tvrdí, že tvůj bůh a můj bůh, Ježís Kristus a Allah atd. Lide tyto bohy porovnají říkají ten můj je lepší větší než tvůj a moje vira a tvoje vira je jiná. Nebuďte tak arogantní a sobečtí! Všichni máme stejného stvořitele.

Tím se dostávám k tomu, že lide tvrdí jsme bliž bohu mam bližší, nebo jiný vztah k bohu, ale to přece neznamenat, že ti kteří nechodí do kostela nemodli se a to vše okolo, nebo jen vidí jiné strany boha se pletou, nebo hůř na něj nevěří jak se tvrdí. Co se tyká nás my nikdy do kostela nechodili, nemodlili se a nikdo nás k tomu nevedl ani nenutil rodiče nás nechali ať si věříme čemu chceme ať si najdeme svoji vlastní viru. Prostě náboženství neuznáváme, ale přesto věříme v boha jsme s nim spojení a to velice úzce. Poznali jsme boha protože bůh je láska bůh jsme my všichni a všechno protože všichni jsme jedno všichni jsme bůh už jen z toho, že máme moc tvořit máme vědomi. Takže bůh je láska bůh je všechno, to znamená, že bůh není to co z něj udělala náboženství to co o bohu říkají náboženství je rouhání je to lež a manipulace. Oni říkají, že bůh je mimo nás to znamená oddělena entita někde nahoře na obloze, která nás bude za naše skutky soudit a trestat a to všechno, když nebudeme dělat to co oni chtějí srze jejich posrané knihy jako bible atd.

Bůh je v srdcí každého z nás, bůh je světlo, láska, pravda atd. Opakem je strach takže opakem boha je ďábel, tudíž máme dvě polarity bůh jako láska a ďábel jako strach. Ale obě existuji v nás uvnitř sebe a ne mimo nás jak říkají náboženství.
V podstatě rozdělení v nás je následující bůh je naše duše a ďábel je naše ego. Hluboko v jádru je pointa náboženství o tomto a je pravdivá, ale je to minimální procento, takže náboženství vzniklo jako manipulativní prostředek jak ovládat lidi. Všechny náboženství jsou ovládaná a manipulována z Vatikánu. Asi nemusím říkat jak vypadá Vatikán a samotny papež vše i samotny papež je ověnčeny zlatém a vlastní větší polovinu majetku a bohatství než zbytek světa , ale to je přeci proti bohu ne?

Důležité je, aby si lide uvědomili sebe jako boha, protože my pocházíme z boha všichni máme sílu boha přeci si všichni vytváříme svoji vlastní realitu a všichni dohromady vytváříme spolu tuhle realitu toto paradigma skrze kolektivní vědomi. To my jsme to všechno tuhle realitu vytvořili a je potřeba za to převzít zodpovědnost a tohle přesně nám dává moc můžeme vytvářet cokoliv lide si ani neuvědomuji jak obrovskou moc má člověk a natož všichni obyvatele planete a přesně tohle oni nechtějí aby jsme věděli věřili tomu, proto zmanipulovali náboženství to je ten pravý důvod. Chtějí aby jsme věřili tomu, že bůh je vně nás někde tma nahoře podle nich a taky tomu, že když neuděláme co chtějí tak nás bůh za to potrestá. Tohle není bůh tohle je rouhání manipulace a sračka nic více!!!!

Náboženství je podle mě pro lidi, kteří ještě nedosáhli tohoto uvědomění kdo, co, jak funguje bůh, protože bůh je vesmír a vše je vesmír a ten stále expanduje. lide věří v boha jako je Ježíš Kristus Allah atd. ale tito bohové stvořili údajně zemi, nás lidi, zvířata a vše na planetě zemi, ale co ten zbytek planet slunečních soustav hvězd galaxii?

Všechny odpovědí ohledně boha vesmíru se objasnili až z oborem nazvaným kvantová fyzika. kvantová fyzika říká, že hmota neexistuje vše je jen vlnění, energie, vědomi. Dále říká že oddělenost neexistuje všechno a všichni jsme jedno tudíž jednota. V praxi lze říci, že tohle co vnímáme jako realitu tento hmotný svět je jen iluze neexistuje a to je už vědecky dokázáno existuji důkazy prostě je to tak. Musíme si my lide uvědomit, že veškerou sílu máme v sobě všechno do uzdraveni sama sebe můžeme si vytvářet jakou realitu chceme vše si vytváříme sami své nemoci, finanční stav, vztahy, situace lidi, které přitahujeme prostě vše.

Náboženství nám říká aby jsme dělali to co chtějí oni takhle nás mohou ovládat a přesně určovat co máme dělat a co je správné a co ne skrze viru, knížky a jejich falešného boha. A v tom je ten problém, že vždycky můžeme říct za to můžou oni my děláme jen co nám říkají. Přestaňte jako ovce nasledovat jejich falešnou viru a dělat co říkají a co chtějí a začněte dělat to co chcete a především poslouchat svou intuici!!!

Intuice je o o tom rozhodnout se z čeho mam dobry pocit a z čeho špatný pokud se zeptám, nebo rozhoduji a první pocit který přijde je má intuice a to je srdce to je bůh v mém srdci o tom to je!!! Intuice je spojena s našim stvořitelem a proto i my ji posloucháme a dáme na pocit pokud z něčeho máme dobry pocit tak jdeme a uděláme to ale pokud ne i když to tvrdí náboženství, nebo system tak na to kašlu přece nikdo mě nemůže nutit dělat něco z čeho mam špatný pocit a o tom je kvantová fyzika velice zjednodušeně, ale náboženství nic takového neříká ti jen manipuluji! Všechno je bůh, vesmír zdroj a my ho máme ve svém srdci všichni bez výjimek!

Teď vám prakticky vysvětlím co podle mě znamená meditace trochu z jiného úhlu pohledu. Meditace je prakticky to co v náboženství znamená modlitba mluvení k bohu v meditaci se člověk napojí na své vlastni srdce, intuici, zdroj, boha, vesmír říkejte si tomu jak chcete. Můžete v meditaci komunikovat s bohem a vždy vám přijde odpověď vždy v podobě vizuálního obrazu, snu, myšlenky a jiné další způsoby., ale většina lidi odpověď nečeká, nevěří v to, nebo nemají trpělivost. Pak lide zatracuji boha, naštvou se na něj, nebo v něj nevěří, svedou všechno na boha, nadávají na něj atd. A pak si myslí, že někde v kostele u nějakého kněze dostanou odpuštění? Ale tak to opravdu není přestaňte byt tak arogantní nezodpovědní a sobečtí!!! Přestaňte se chovat jak děcka!!! Vezměte svůj život, svoji viru, svoji sílu do vlastních rukou!

Vezměte život do svých rukou a nenechejte se sebou manipulovat tak jak oni chtějí.

cross-1979473_1920.jpg

Sort:  

No a jsme u toho, a zkusil se někdo zamyslet nad tím jak se cítí bůh a co vlastně chce???

tenhle odstavec jak ho popisuješ:
"Náboženství nám říká aby jsme dělali to co chtějí oni takhle nás mohou ovládat a přesně určovat co máme dělat a co je správné a co ne skrze viru, knížky a jejich falešného boha. A v tom je ten problém, že vždycky můžeme říct za to můžou oni my děláme jen co nám říkají. Přestaňte jako ovce nasledovat jejich falešnou viru a dělat co říkají a co chtějí a začněte dělat to co chcete a především poslouchat svou intuici!!!"

  • vytváří zas jen konflikt... mohl bych to rozvést víc, ale nevím jestli to má cenu a jestli bych to vysvětlil pro tebe srozumitelně

Asi ti rozumím co chceš říct nemusíš nic vysvětlovat já respektuji tebe i každého člověka každý má svůj postoj soji viru a to je v pořádku máme jiné názory já jen napsal jak to vidíme my je to náš názor naše zkušenosti. Krom toho je to podloženo vědecky a kvantovou fyzikou, ale chápu, že ne každý s tím rezonuje. Jinak, abych ho upřesní tím myslím ten odstavec mluvím o dnešním náboženství to znamená ti co ho vytvořil dnešní falešné náboženství to jsou přesně ti, kterým říkáme elita, iluminati, ti co ovládají planetu a srze jejich upravené zmanipulované náboženství ovládají lidi není to o bohu je o tom co oni chtějí nevím zda jsi to pochopil správně. Asi ti spíš šlo, že nikdo nemůže vědět jak se citi bůh a co vlastně chce nemam pravdu?

jj to byla ta poznámka o tom že podle mně chibí věřícím ta zpětná empatie o bohu...
Jinak jsme se spletl jsme citoval špatnej odstavec byl to tenhle:
"Intuice je o o tom rozhodnout se z čeho mam dobry pocit a z čeho špatný pokud se zeptám, nebo rozhoduji a první pocit který přijde je má intuice a to je srdce to je bůh v mém srdci o tom to je!!! ..."
Ten je konfkliktní... ale to fakt nevím jestli dokážu vysvětlit, to by bylo na hoooooodně dlouhou debatu :)

Tak očividně nerespektuješ, vlastně nevím co tu děláš. Píšeš svoje názory, kde začínáš stylem "všichni máme svůj názor" a pak se začneš ošklivě pouštět do ostatních lidí, kteří tvůj názor nesdílejí. Tvoje texty sou nepodloženej blábol...cituju "Krom toho je to podloženo vědecky a kvantovou fyzikou" :D co to jako znamená? Víš co je vůbec kvantová fyzika?

V podstatě s tebou souhlasím...boha si vymysleli někteří lidé, aby je ostatní lidé poslouchali, báli se jich, mohli s nimi manipulovat a ještě více bohatnout. Vše se vždy točilo podle toho, kdo je jak bohatý a dnešní zkažený svět se točí pouze dle peněz...

Coin Marketplace

STEEM 0.98
TRX 0.13
JST 0.137
BTC 56193.90
ETH 2435.80
BNB 583.02
SBD 8.09